İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Esnafımız daha çok kazanacak…

Ahilik haftası kutlamaları çerçevesinde Hatay Esnaf Odaları Birlik Başkanı Kadir Teksöz, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Hikmet çinçin, Esnaf Kredi Kooperatifi Başkanı Sabit Teksöz ve beraberindeki heyetle birlikte Antakya Belediye Başkanı Doç.Dr.Lütfü Savaş’ a makamında ziyarette bulundu. Heyet ziyarette Başkan Savaş’ a, belediyenin çalışmaları hakkındaki memnuniyetlerini, esnafın sıkıntılarını ve isteklerini iletti.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Belediye Başkanı Doç.Dr.Lütfü Savaş; “Biz esnafımıza her zaman değer veriyoruz. Bizim için onların talepleri önemlidir. Sizlerden de çalışmalarımızda destek bekliyoruz. Planladığımız projelerimiz ve uygulamalarımız aynı zamanda esnafımıza daha çok kazanç sağlayacak projelerdir” dedi ve belediyenin çalışmaları hakkında heyete bilgiler verdi.
 
 Esnaf heyeti ile sıfır işgal sıfır seyyar uygulaması üzerine sohbet eden Başkan Savaş: “Bu uygulama sizlerin de işini kolaylaştıracaktır. çarşıda pazarda rahat gezen, huzur içinde dolaşan vatandaş, daha kolay alış veriş yaparak sizlere daha fazla kazandıracaktır. çarşıda yürünmüyordu. özellikle bayanlarımız ve çocuklarımız artık daha rahat yürüyebilecektir.” Ziyaretin sonunda Hatay Esnaf Odaları Birlik Başkanı Kadir Teksöz günün anısına Antakya Belediye Başkanı Doç.Dr.Lütfü Savaş’ a plaket sundu

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir