İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Evinin Yakınlarında Patlama…

ıskenderun’a bağlı Karaağaç beldesi Belediye Başkanı Necmettin Acar’ın evinin yakınlarında ses bombasından kaynaklandığı iddia edilen patlamada, Acar’ın evinin ve aracının zarar gördüğü bildirildi 
 
 
 
AA
 
 
 
Karaağaç beldesi Belediye Başkanı Necmettin Acar’ın evinin yakınlarında patlama meydana geldiği bildirildi.Atılan “ses bombası”ndan kaynaklandığı iddia edilen patlamada, Acar’ın evinin ve aracının zarar gördüğü kaydedildi.Alınan bilgiye göre, Belediye Başkanı Acar’ın Hatun Mahallesi’ndeki evine gece saatlerde kimliği belirsiz kişi ya da kişilerce saldırı olduğu ihbarına alan ılçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri, bölgede araştırma yaptı.
 
 
 
Yapılan çalışma sonucu patlamanın ses bombasından kaynaklandığı iddia edildi. Patlamada Acar’ın evinin bazı camlarının kırıldığı, otomobilinin de büyük oranda zarar gördüğü belirlendi. 
Belediye Başkanı Acar, gazetecilere yaptığı açıklamada, gece geç saatlerde televizyon izlerken büyük bir patlama sesi duyduğunu söyledi.
 
 
 
Patlamanın ardından hemen dışarı çıktığını ve kimseyi göremediğini ifade eden Acar, evinin bazı camlarının kırıldığını, arabasının da zarar gördüğünü belirtti. 
Olayla ilgili hemen polisi aradığını vurgulayan Acar, kimseyle bir husumetinin bulunmadığını ve şüphelendiği birinin olmadığını kaydetti. 

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir