İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Fenerbahçelilierden Örnek Davranış…

Hatay Fenerbahçeliler Derneği, Serinyol ılköğretim Okulu ana sınıfının çatısını onararak, yılbaşı öncesi öğrencilere hediye dağıttılar. Dernek Başkanı Ali Ezelsoy, okulda düzenlenen etkinlikte, sivil toplum kuruluşu olmanın sorumluluğu içerisinde hareket ederek, engellilere ve eğitime önem verdiklerini söyledi.
 
önceki gün işitme engelli öğrencilere katkıda bulunduklarını hatırlatan Ezelsoy, “Bugünde yönetim kurulu olarak tespit ettiğimiz Serinyol ılköğretim Okulu’nun daha önce her yağışta akan çatısını onararak, tamamlamanın sevincini yaşıyoruz. Hatay Fenerbahçeliler Derneği, sorumluluğu bilinci içerisinde hareket ederek, il genelinde okullarımıza ve engelli öğrencilere maddi manevi katkı sağlamaya devam edeceğiz” diye konuştu.
 
Okul Müdürü Vecih Aracı da dernek yönetimine okullarına sağlamış olduğu katkıdan dolayı teşekkür etti. Anasınıfı öğretmeni Fatma çetinkabadayı ise Dernek Başkanı Ezelsoy’ a sınıfına yapmış olduğu yardımlar nedeniyle şükran plaketi sundu. Etkinliğin sonunda dernek yöneticileri, beraberinde getirdikleri hediyeleri, anasınıfı öğrencilerine dağıttılar.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.