İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Fikri Olmayan; Var Olamaz…

Son dönemde çalışmalarını yoğunlaştıran Saadet Partisi önceki hafta gelen genel başkan yardımcılarından sonra şimdi de Gençlik Kolları Genel Başkanı Atik Akdağ Antakya’ya gelerek Hatay ıl Teşkilatını ziyaret etti.
Ziyarette Hatay ıl Başkanı Necmettin çalışkan, Hatay ıl Gençlik Kolları Başkanı Fatih Dökmeci ve gençlik komisyonu üyeleri hazır bulundu.
 Toplantı’da ülke ve dünya gündeminin değerlendirmesini yapıp, gençlik kolları teşkilatının parti için çok önemli olduğunu belirttiler. Hatay ıl ve ilçelerinden gelen gençlik kolları ilçe başkanlarıyla istişare toplantısı yapıldı. Toplantının açış konuşmasını yapan Hatay ıl Gençlik Kolları Başkanı Fatih Dökmeci, Biz insanlığın Saadeti için gençlik kolları olarak tüm imkânlarımızı seferber edeceğiz dedi. Dökmeci “Bundan sonra Saadet Partisi il ve ilçelerde çalışmalarını yoğunlaştıracaklarını söyledi. Hatay gençlik kollarının, yaşanabilir bir Türkiye, yeniden büyük Türkiye, yeni bir dünya için insanlığın Saadet gençliğine ihtiyacı olduğunu belirtti.
 
 Daha sonra söz alan ıl Başkanı Necmettin çalışkan da Gençlik Kolları Genel Başkanının Hatay’da bizzat çalışmaları yerinde denetlemesinden duyduğu memnuniyeti dile getirdi. çalışkan ayrıca gençlik kollarının önemine değinerek; gençliğin saadet teşkilatının motoru konumunda olduğunu, fikri, şuuru, hedefi, ideali olmayan bir topluluğun var olamayacağını söyledi.  Daha sonra yapılan teknik çalışmalarda kısa bir konuşma yapan Teşkilat Başkanı Mehmet Can’ın ardından Atik Akdağ katılımcılara gençlik çalışmalarıyla ilgili bir sunum yaptı.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir