İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Geleceğin Teknolojisi Hataya Geliyor

Samsung yaz boyunca Smart TV TIR’ıyla Türkiye’yi gezmeye devam ediyor. Ses ve hareket komutlarını algılayan yeni Smart TV’lerini Hatay’da tanıtacak olan Samsung, ziyaretçilerine sürpriz hediyeler ve birbirinden eğlenceli aktiviteler sunuyor. 
 
 
 
Haber Merkezi
 
 
 
Tüketici elektroniğinin lider ismi Samsung, bu yaz Smart TV TIR’ı ile Türkiye’nin dört bir yanını dolaşmaya devam ediyor.
 
 
 
10-11 Temmuz tarihleri arasında Hatay’da teknoloji severlerle bir araya gelecek olan gezici TIR, Samsung’un yeni nesil Smart TV deneyimini tüm ziyaretçilerin beğenisine sunuyor.  
 
 
Ses Kontrolü, Hareket
 
 
 
Kontrolü ve Yüz Tanıma aracılığıyla iletişim kurmayı mümkün kılan yeni nesil Samsung Smart TV’ler ile tanışacak olan ziyaretçileri eğlenceli aktivitelerin yanında sürpriz hediyeler kazanma fırsatları da bekliyor.
 
 
 
çocuklara özel etkinlikler ve dans gösterileri Hatay’daki ziyaretçileri bekliyor
Smart TV TIR’ında, dans gösterilerinden çocuklar için interaktif yarışmalara kadar birçok eğlenceli aktivite gerçekleştirilecek. 
 
 
 
Türkiye’nin en başarılı DJ’leri arasında yer alan DJ Alain Silifkeli’nin de katılımıyla gerçekleştirilecek etkinlikte, küçük ziyaretçiler çizgi film karakterleriyle gün boyu fotoğraf çekme şansına da sahip olacaklar.
 
 
 
 çocuklar için birçok farklı aktivitenin gerçekleştirileceği etkinlikte, çocuklar kendilerine özel olarak ayrılan bölümde top havuzunun içinde eğlenirken yüz boyama faaliyetleriyle de renkli bir gün geçirecekler.
 
 
 
 Ayrıca dans gösterilerinin olacağı etkinlik, katılımcılara eğlence ve teknolojinin bir arada olduğu bir deneyim yaşatacak.
 
 
 
Samsung ES8000 LED TV’yi deneyimleyebileceğiniz özel alanlarda, Smart TV’nin farklı dünyasını keşfedebilir, geleceğin TV teknolojisini yaşayabilir, televizyondan anında sosyal ağlara bağlanabilir ve çeşitli hediyeler kazanabilirsiniz. 

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir