İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

“Gençlik Haftası” Etkinlikleri…

Antakya Belediyesi bünyesinde faaliyet gösteren Gençlik Spor Kulübü, Bedi Sabuncu Güzel Sanatlar Spor Lisesi işbirliğiyle ”19 Mayıs Atatürk’ü Anma ve Gençlik ve Spor Bayramı” etkinlikleri kapsamında yer alan Gençlik Haftası nedeniyle Hürriyet Caddesi’nde konser etkinliği düzenlendi.
 
 
 Etkinlikte konuşan Antakya Belediye Başkanı Lütfü Savaş, göreve geldikleri günlerde yağan en ufak bir yağış sonrası sular altında kalan, esnafın ve cadde sakinlerinin mağdur olduğu Hürriyet Caddesi’nde yapılan alt ve üst yapı çalışmalarının ardından bu tür güzel etkinliklerin düzenleniyor olmasından mutluluk duyduklarını söyledi.
 
 
Kültürel, sportif ve sanatsal faaliyetlerde Hatay’ın tarihine yakışır mekanlar oluşturmayı amaçladıklarını ifade eden Savaş, bu anlamda Hürriyet Caddesi’nin güzel bir görünüme kavuşturacaklarını belirtti.
 
 
Bedi Sabuncu Güzel Sanatlar Spor Lisesi Müdürü Halil Kaya da, kendilerine bu imkanı sağlamalarından ötürü Başkan Savaş’a teşekkür etti. Konuşmaların ardından öğrenciler konser verdi. 

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir