İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Gereken katkı yok…

TFF 3. Lig. 5. Grup takımlarından Hatayspor’ un idari menajeri Yüksel Coşkun, geçmiş dönemlere ait borçları ödemelerinden dolayı maddi sıkıntı yaşadıklarını belirterek, ”Bu parayı oyuncularımıza ödemiş olsaydık, bu sorunları yaşamayacaktık” dedi. Coşkun, Antakya Gazeteciler Cemiyeti’nde (AGC) düzenlediği toplantıda, hafta sonunda sahalarında yapacakları Kırıkhanspor maçının öncelikle dostça ve kardeşçe geçmesini istediklerini ifade ederek, ”Aynı ilin iki takımının karşılaşacak olması, bu maçın önemini daha da arttırıyor. ümit ediyorum ki centilmence bir müsabaka olacak” diye konuştu.
 
Gereken katkı yok Hatayspor’ a gereken katkıların sağlanmadığını vurgulayan Coşkun, ”Ne yazık ki geçmiş dönemlere ait borçları ödememizden dolayı maddi sıkıntı yaşıyoruz. Bu parayı oyuncularımıza ödemiş olsaydık, bu sorunları yaşamayacaktık. Belediye Başkanımız Lütfü Savaş, bugüne kadar imkânları ölçüsünde katkı sağlamaya çalıştı. Kendisine teşekkür ediyoruz. Ama yeterli olduğunu söyleyemiyoruz. Diğer kentlerde kulüplere kalıcı gelir konusunda imkânlar sağlanıyor. Biz de başkanımızdan aynı özveriyi ve desteği bekliyoruz.
 
Hatay bu ilin takımı. Herkesin Hatayspor’ a daha çok destek olması gerekiyor” dedi. Eksikler giderildi Coşkun, hafta sonunda yapacakları Kırıkhanspor maçı öncesi Antakya Atatürk Stadı’nda Vali Mehmet Celalettin Lekesiz’ in direktifleriyle eksiklerin giderildiğini kaydederek, ”Gençlik ve Spor ıl Müdürlüğümüzün de katkılarıyla statta son hazırlıklar yapılıyor. Antakya Belediyesi ve Mustafa Kemal üniversitesi de (MKü) bu konuda destek vererek, Kırıkhanspor maçına eksiksiz yetiştirilmeye çalışılacak ve seyirci alınabilecek” diye konuştu.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir