İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

GSıM’den büyük başarı…

 Gençlik ve Spor ıl Müdürlüğü bünyesinde ılimizde bir hafta’da 3 Federasyon Faaliyeti birden gerçekleştiriliyor.

 ılk olarak 22-23 Mayıs 2010 tarihleri arasında Antakya Atatürk Stadyumunda YILDIZLAR VE GENçLER ABA GüREşı TüRKıYE şAMPıYONASI, yine aynı tarihlerde Antakya Spor Salonunda AEROBıK CıMNASTıK FEDERASYON KUPASI yarışmaları, Ayrıca yine 21-22 Mayıs 2010 tarihleri arasında ıskenderun Arsuz’da Sualtı Sporları Federasyonu tarafından düzenlenen ve 18 takımın katıldığı “ SUALTI ZIPKINLA BALIKAVI AKDENıZ BöLGE şAMPıYONASI” yapılacaktır.

 Bu güne kadar ilk kez bir haftada 3 şampiyonaya birden ev sahipliği yapacak Gençlik ve Spor ıl Müdürlüğü başta ıl Müdürü Ali Rıza Tütüncü oğlu olmak üzere tüm personel yoğun mesai harcıyor.

 Konu ile ilgili bir açıklama yapan ıl Müdürü Tütüncüoğlu;  ılimizde bir hafta içinde 3 önemli şampiyona düzenlenecek olması hiç önemli değil, önemli olan bu şampiyonalardan alnımızın akıyla çıkmaktır. Bizim de tüm ekip olarak böyle bir organizasyondan başarı ile çıkacak birikim ve deneyimimiz var. Tüm ekip olarak çalışarak elbirliği ile her ıl’e nasip olmayan böyle dev organizasyonlardan alnımızın akıyla çıkacağımıza inanıyorum “ dedi.

 Ayrıca ıskenderun Arsuz’da yapılacak “Sualtı Zıpkınla Balıkavı Akdeniz Bölge şampiyonası” na katılan K.K.T.C. Avcılık Federasyonu Başkanı Nilhan TAYFUNLU ıl Müdürü Ali Rıza Tütüncüoğlu’na bir nezaket ziyaretinde bulundu. Tayfunlu ziyaretinde yaptığı konuşma da gösterilen ilgi ve alakadan duyduğu memnuniyeti dile getirdi.     

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir