İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Gündüz Gazetesi Hayırlı Olsun

Antakya Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, prestij caddeler projesi çerçevesinde alt ve üst yapı çevre düzenleme faaliyetleri tamamlanan Gündüz Caddesi’nin Antakyalılara hayırlı olmasını diledi.
 
 
 
Haber Merkezi
 
 
 
Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, görev süreleri boyunca Gündüz Caddesi’nde gerek altyapı gerekse üst yapı noktasında geniş kapsamlı çalışmalar yürütüldüğünü ifade ederken, son olarak asfaltlaması da tamamlanan caddenin yeni görünümüyle şehrimize ve hemşehrilerimize yakıştığını belirtti.
 
 
 
Göreve geldikleri ilk günlerde kent genelinde yürütülen altyapı çalışmalarının Gündüz Caddesi’nde de hummalı bir şekilde yürütüldüğünü, yaptıkları incelemelerde Vali Konağı önünden cadde boyunca bir yağmur suyu hattı olmadığını dahi tespit ettiklerini, öncelikli olarak cadde de tüm altyapı sorunlarını çözüme kavuşturduklarını ifade eden Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş ardından üst yapı çevre düzenleme faaliyetlerine geçildiğini vurguladı.
 
 
 
üst yapı çevre düzenleme faaliyetleri kapsamında geçtiğimiz günlerde caddenin kaldırım düzenlemesini ve aydınlatma direklerinin montesini tamamladıklarını belirten Belediye Başkanı Savaş, son olarak caddenin asfaltlamasını da yaparak kent insanının hizmetine sunduklarını belirtti.
 
 
 
Antakya Belediye Başkanı Doç.Dr.Lütfü Savaş, prestij caddeler projesi çerçevesinde altyapı sorunları tamamen çözülen, kaldırım düzenlemeleri tamamlanan, yeni aydınlatma direkleri monte edilen ve son olarak asfaltlaması da bitirilen Gündüz Caddesi’nin yeni hali ve görünümüyle tüm Antakyalılara ve Hataylılara hayırlı uğurlu olmasını diledi.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir