İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

(HAGıAD) Başkanı Aykut Özbuğday…

 Hatay Genç ışadamları Derneği (HAGıAD) Başkanı Aykut özbuğday ve yönetim kurulu üyeleri Antakya Ticaret Borsası Başkanı Mehmet Ali Kuseyri’yi ziyaret etti.

Ziyarette bir konuşma yapan (HAGıAD) Başkanı Aykut özbuğday, Antakya Ticaret Borsası Başkanı Mehmet Ali Kuseyri’yi ve yönetim kurulunu seçimleri sonrası tebrik etmek üzere  ziyarette bulunduklarını söyleyerek, “ Kuseyri ve yönetim kurulunu kutluyoruz dedi.

HAGıAD olarak her zaman Hatay’ın ve Antakya’nın tanıtımı, gelişmesi için sivil toplum örgütleri olarak birlikte çalışmalar yapıyoruz, bundan sonrada yapmaya devam edeceğiz.” Elele vererek Antakya’nın sesini daha çok duyuracağız dedi. 

Antakya Ticaret Borsası Başkanı Mehmet Ali Kuseyri de ziyarette yaptığı konuşmada, “Antakya Ticaret Borsası ve şahsım adına HAGıAD Yönetimine öncelikle hoş geldiniz diyorum. Borsamıza yaptığınız ziyaret bizleri mutlu etmiştir dedi.

Türkiye’nin kültür başkenti; medeniyetlerin buluştuğu şehir, dostluk ve hoşgörü kenti, köklü tarihi ve zengin kültürel değerleri ve verimli topraklarıyla ülkemize ve tüm dünyada nam salmış Antakya’mızı marka kent haline getirmek için yatırımlarımızla, yarattığımız istihdamla, sosyal ve ekonomik çalışmalarımızla hep birlikle el ele güç birliği içinde daha iyi yerlere getirerek daha çok sesini duyurmalıyız.

Bizler Antakya gönüllüleri olarak Antakya’mızın sorunlarını sivil toplum örgütleri ile birlikte dayanışma içinde üstesinden gelip, Antakya’mızı layık olduğu yere getirmek için hep birlikte çalışmaya devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir