İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

HAGıAD’ tan Sporcuya Destek…

Kısa bir süre önce 33.89’luk derecesiyle 300 metre de yeni Türkiye rekorunun sahibi olan Mehmet Güzel’e jestlerin ardı arkası kesilmiyor.
 
            HAGıAD Başkanı Aykut özbuğday Başkanlığında tüm Yönetim Kurulu üyeleri dün Gençlik ve Spor ıl Müdürü Ali Rıza Tütüncüoğlu’nu makamında ziyaret ederek yeni rekor sahibi Mehmet Güzel’i tam altınla, antrenörü Senem ölçer’i ise yarım altınla ödüllendirdi.
            özbuğday ziyaret sırasında yaptığı konuşmada ; Bilim ve Teknoloji çağında yaşadığımız bu günlerde spor dalında da ılimizden böyle bir sporcunun çıkması bizi fevkalade memnun etmiştir. Böyle bir başarı karşısında bizler sessiz kalamazdık. Böyle sporcuları desteklemek inanıyorum ki başarının devamı demektir. ınşallah Mehmet’i bundan böyle Uluslar arası arenada görür ve başarıları karşısında gururlanırız dedi.
Spor ıl Müdürü Tütüncüoğlu ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirirken;  7 yıllık Spor ıl Müdürlüğü hayatımda Sayın Valim ve Belediye Başkanım dışında ilk kez biri beni arayıp, “Spor için ne yapabiliriz” dedi.  ınanın çok heyecanlandım. Bu verilen, harcanın emeğin, alın terinin, başarının bir dönüşümü dedim kendi kendime. Bu başarı başta Sayın Valimizin, Sayın Belediye Başkanımızın destekleriyle alınan bir başarı. ümit ediyorum ki bu sahiplenmeler bundan böyle devam eder ve örnek olur diyerek duygularını dile getirirken, ziyaret anısına HAGıAD Başkanı Aykut özbuğday’a  bir plaket verdi.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir