İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Hain Saldırıyı Lanetliyoruz…

HAK-SEN Hatay ıl Temsilcisi Ahmet Yaslı, Türk Silahlı Kuvvetlerine, ülkeye yönelik terör saldırılarını ve bunlara çanak tutanları lanetleyerek kınadıklarını bildirdi.
 
Yaslı, yazılı açıklamasında, 29 Nisan günü Diyarbakır’ın Lice ilçesine bağlı Genç karayolunda emniyet görevini icra eden güvenlik güçlerine ait zırhlı askeri aracın geçişi esnasında, bölücü terör örgütü mensupları tarafından tuzaklanmış patlayıcının infilak etmesi sonucu 9 askerin, Hakkari’nin şemdinli ilçesinde de 1 askerin şehit olduğunu belirtti. Türk milletinin bağrından çıkmış kederli ailelerin ve 10 yiğit ana kuzularının acılarını derinden hissettiklerini belirten Yaslı, şöyle devam etti:
 
“Teröristler tarafından şehit olan Mehmetçiğimize yüce Allah’tan rahmet diler. Kederli ailelerine ve Türk Silahlı Kuvvetlerimize başsağlığı dileriz. Türk Silahlı Kuvvetlerimize, ülkemize yönelik yapılan bu hain terör saldırılarını yaptıranları, bunlara çanak tutanları lanetliyor ve kınıyoruz. şehitlerimizin ruhları şad, mekanları cennet olsun.”

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir