İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

HAKSEN Başkanı Ziyaret Etti…

Kısa adı Haksen olan Kamu çalışanları Hak Sendikaları Konfederasyonu Hatay ıl Temsilciliği Heyeti Antakya Belediye Başkanı Doç.Dr.Lütfü Savaş’a nezaket ziyaretinde bulundu.
Heyet adına Haksen Hatay ıl Temsilcisi Ahmet Yaslı ziyarette yaptığı konuşmada, Haksen Hatay ıl Temsilciliği olarak belediyenin yaptığı Temizlik Kampanyası, Yeni Trafik Düzenlemesi, Antakya Kültür Parkı, Asfalt ve Peyzaj çalışmaları gibi başarılı hizmetleri yakından takip ettiklerini, özellikle kurum personeline yönelik performans ücretleri ve ikramiyelerin ödenmesi hususlarındaki ayrıcalıklı yönetim anlayışını takdirle karşıladıklarını belirtti. Haksen Hatay ıl Temsilcisi Ahmet Yaslı, sendika şube başkanları ve yönetim kurulları adına Başkan Savaş’a hizmetlerinden dolayı teşekkürlerini iletti.
 
 Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Savaş, kurum bünyesinde bulunan işçi-memur-sözleşmeli-asgari ücretli tüm personellerin her türlü hak ve alacaklarına özel bir önem gösterdiklerini, alınteri ve emeğe son derece saygı duyduklarını, Antakya’yı layık olduğu çağdaş seviyeye ulaştırma adına var güçleriyle çalışmaya devam edeceklerini belirtti.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir