İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Halk otobüsleri dertli…

Yeni trafik düzenlemesinden dolayı mağdur olduklarını belirten Başkan Halil Kadife, Minibüsçülerin sorunlarına herkes çözüm bulmaya çalışıyor. “Bizim sorunlarımıza aldıran yok!” dedi.
 
Yeni trafik düzeninden dolayı mağdur olduklarını belirten Başkan Kadife, “Minibüsçülerin sorunlarına herkes çözüm bulmaya çalışıyor. HESOB Başkanı Abdulkadir Teksöz’de sadece onların sorunları ile ilgileniyor. Bizi yok sayıyor. Biz de yeni trafik düzenlemesinden dolayı çok mağdur olduk. Bizi yok sayan zihniyeti şiddetle kınıyoruz ” şeklinde ifadeler kullandı.
 
Hatay’da uygulamaya geçen yeni trafik düzeni minibüs ve halk otobüsleri esnafını mağdur etti. Halk Otobüsleri esnafı, mağdur olduklarını ama sorunlarına duyarlı bir merci bulamadıklarını dile getiriyorlar.
 
HESOB Başkanı Abdulkadir Teksöz’ ün minibüsçüler esnafını desteklediği, protesto eylemlerinin yanında yer aldığını, onların sorunları ve talepleri için rapor hazırlamakta olduğunu, ama halk otobüsü esnafına aldırmadığını belirten Halk Otobüsleri Başkanı Halil Kadife sözlerine şöyle devam etti:
“Ne yazık ki yeni trafik uygulamasından diğer esnaflar ne kadar mağdur olduysa biz de çok mağdur olduk. Ama HESOB Başkanı Abdulkadir Teksöz’ ün sorunlarımıza aldırdığı yok. Esnafların sorunlarına çözüm bulması gereken, bize mutlaka sahip çıkacak kurumun başındaki Başkan ve yöneticilerdir. Ama Başkan ve Yöneticilerden böyle bir ilgi göremedik. Esnafın vergi ve aidatları ile esnaf kurumlarında yöneticilik yapanlar bize ve sorunlarımıza duyarsız kalmamalı.
 
Yetkili mercilere sunulmak üzere hazırlanacak trafik raporunda bizim sorunlarımıza da yer verilmesini talep ediyoruz. HESOB Başkanı Abdulkadir Teksöz’den, tüm esnafların Başkanı olmasını istiyor ve bekliyoruz.”
Sorunlarına kesin çözüm bulunmasını talep eden Başkan Kadife, tüm yetkililerden yardım beklediklerini dile getirdi.
 

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir