İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Halkımız Çok Memnun

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) ıskenderun ılçe Teşkilatı Kadın Kolları yönetimi, Belediye Başkanı Dr.Yusuf H.Civelek’e nezaket ziyaretinde bulundu.
 
 
 
Haber Merkezi
 
 
 
Göreve yeni seçilen Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) ıskenderun ılçe Teşkilatı Kadın Kolları Başkanı Yıldız Bor ve yönetim kurulu üyelerinin ziyaretinden dolayı duyduğu memnuniyeti dile getiren Belediye Başkanı Dr.Yusuf H.Civelek, başarı dileğinde bulundu.
 
 
 
Ziyarette, yapılan çalışmalara değinen Belediye Başkanı Dr.Yusuf H.Civelek, “çok güzel bir Sosyal Tesis yaptık, hizmete girdi. ıçmesuyu şebekesi çok eski ve yer yer çürümüştü. Bunun uzun zaman önce değişmesi gerekirdi. Biz göreve geldiğimiz gibi öncelikle bu sorunu çözmek amacıyla işe başladık. ısmet ınönü Mahallesi’nde içmesuyu şebeke döşenme çalışması aralıksız sürüyor. Bağlantıları yapılan binalara yeni şebekeden su veriliyor. Halkımız çok memnun” dedi.
 
 
 
Halkımızı denizle buluşturacak olan iskele yapımına başlanacağını ve spor kompleksinin hizmete gireceğini belirten Belediye Başkanı Dr.Yusuf H.Civelek, “Yanan ve kullanılamaz halde olan eski Kılçık’ın yerine deniz kenarında çok güzel bir nikah salonu yapıyoruz. Feyezan kanalı üstündeki köprüde çatlaklar bulunuyordu ve çökme tehlikesi arzediyordu. şimdi 50 metre genişliğinde köprü yapılıyor. çöp fabrikasının Eylül’de açılışını yapacağız Türkiye’nin en iyi ayrıştırma tekniğine sahip çöp fabrikası olacak.” diye konuştu.
 
 
 
CHP ıskenderun ılçe Teşkilatı Kadın Kolları Başkanı ve yöneticileri, Belediye Başkanı Dr.Yusuf H.Civelek’e ıskenderun’a yaptığı başarılı çalışmaları ve hizmetlerinden dolayı teşekkür etti.
 
 
 
Belediye Başkanı Dr.Yusuf H.Civelek, başarı dileğinde bulunduğu Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) ıskenderun ılçe Teşkilatı Kadın Kolları Başkanı Yıldız Bor’a, Büyük önder Mustafa Kemal Atatürk’ün portresinin işlendiği tabak ve ıskenderun’un eski ve yeni fotoğraflarından oluşan ıskenderun albümü verdi.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir