İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Harbiye Halkı, Hikmet Karaali´yi ıstiyor

Harbiye Beldesi´nde Cumhuriyet Halk Partisi’nin henüz adayını açıklamaması sıkıntı yaratmaya devam ediyor. 
 
HARBıYE BELDE HALKI “HıKMET KARAALı” DıYOR…
 
29 Mart 2009 tarihinde yapılacak olan mahalli yerel seçimler sürecinde Cumhuriyet Halk Partisi’nin henüz adayını açıklamaması sıkıntı yaratmaya devam ediyor.
 
Harbiye Belediye Başkanı Hikmet Karaali’yi tekrar belediye başkanı olarak görmek istediklerini söyleyen Harbiyeliler, ancak işin çığırından çıktığını ifade ettiler…
 
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Harbiye Belediye Başkan adayının henüz açıklanamamasından dolayı şikayetçi olan vatandaşlar, “şimdiye kadar aday çoktan belli olmalıydı. Seçimlere kaç ay kaldı ki? Harbiye Belediye Başkan adayını açıklamak için daha neyi bekliyorlar?
 
Cumhuriyet Halk Partisi Harbiye beldesinde bir araştırma yapıyor. Mehmet öztürk ile Hikmet Karaali arasında fikir alış verişinde bulunuyorlar. Her iki adayı da seviyoruz ama bizim için Hikmet Karaali daha ağır basmaktadır. çünkü Harbiye’ye yaptığı hizmetleri hiçbir zaman unutamayız. Küçümseyemeyiz de.
 
Karaali’nin daha birçok projeye imza atacağına inanıyoruz. çalışkan, dürüst, ilkeli, girişimci, kişilikli biri olduğunu biliyoruz ve bu yüzden de ona güvenimiz sonsuzdur.
 
Karaali yeniden aday gösterildiği takdirde sonuna kadar destek vermeye devam edeceğiz. Hemen hemen tüm cadde ve sokakları parke taşları ile döşeyen Karaali ayrıca Hidro Havuzunu da Harbiye’ye kazandırmıştır. Bu Harbiye ve Harbiyeliler için çok önemli bir hizmettir. Ayrıca Harbiye’nin altyapısı (Kanalizasyon çalışmaları)’nı da bitirerek tarihe geçti. Harbiye’nin ciddi sorunlarını çözerek elinden geleni yaptı. Bunlar gibi daha birçok hizmetleri olan Başkanımızı sonuna kadar destekliyoruz ve kendisine bir dönem daha şans tanınmasını istiyoruz. ınanıyoruz ki Harbiye ve Harbiye halkı Karaali ile kalkınmaya ve gelişmeye devam edecektir.”dediler.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir