İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Harbiye Koop Başkanın’dan Açıklama…

Bundan önce bütün yerel basında harbiye minibüsleri ile ilgili çıkan haberlerde Harbiye –Antakya arası taşımacılık yapan minibüslerin eski olmasından dolayı yapılan haberler kısmen doğrudur.
 
Buna istinaden 24.06.2010 tarihinde yapmış olduğumuz kongre gündemimizde eski olan araçlarımızın yenilenmesi hususunda gerek harbiye vatandaşlarımızın gerekse turistik belde oluşu nedeni ile gelen yerli ve yabancı misafirlerimize yakışacak şekilde hizmet verilmesi babında araçlarımızı yenileme kararı almış bulunmaktayız.
 
 Fakat konu ile ilgili Hatay il emniyet müdürlüğü trafik tescil biro amirliğine yapmış olduğumuz müracaatlar sonuçsuz kalmış ve bundan dolayı yaklaşık 1 yıldan bu yana eskiyen araçlarımızın yerine yeni araç aldığımız halde –M-harf plaka alamıyoruz. Maksadımız mevcut eski araçlarımızı hurdaya ve ya trafikten çekip plakalarımızı yeni aracımıza tescil ettirip iştigal konumuz ve mesleğimiz olan taşımacılığı daha etkin ve daha güvenli yapma düşüncesindeyiz.
 
 Konumuzun muhatabı olan sayın il emniyet müdür yardımcısı Ali Keskin müdürümüzün Hatay ilimizin Dörtyol ilçesinde yaşanan olaylarla ilgili yoğun olduğunu biliyoruz. Bu vesile ile şehit düşen polis memurlarımızın ailelerine emniyet teşkilatımıza ve bu vatanın bütünlüne inanan bütün vatandaşlarımıza başsağlığı diliyorum. Dedi
 
 

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir