İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

HASıAD’ a 14 Yeni Üye…

HASıAD Dedeman otel de düzenlediği yemekli toplantıda yeni üye alımı yaptı. Yemekli toplantı sırasında geçtiğimiz yıl faaliyet raporunu da açıklayan HASıAD, hizmet binası alımında kendilerine katkı sağlayan işadamlarını da plaket verdi. Antakya’ nın tanınmış işadamlarının katılım gösterdiği yemekte konuşan HASıAD Başkanı Mehmet Kılıçlar, yeni üyelere hayırlı olsun temennisinde bulundu ve faaliyet raporunu sıraladı.
 
“20 Yemekli üye toplantısı, 32 Kamu Dairesi ziyaretleri, 4 yurt dışı gezisi (Kıbrıs, Gürcistan, Azerbaycan, Halep), 1 yurt içi gezisi (Doğu Karadeniz), 1 AB projesi uygulanması (Metal Sektöründe Mesleki Beceri Eğitim Programı) 6 AB projesi başvurusu, Web sayfasının yeniden yapılandırılması, üyelerin bilgilerini ve fotoğraflarını içeren rehber çalışması yapılması, istihdama yönelik arşiv hazırlanması ve özellikle üyelerimizin personel ihtiyacına yönelik destek çalışmalarının başlatılması, HASıAD ödül yönetmeliği, Eski Antakya evlerinden birinin dernek merkezi yapılmak üzere satın alınması, 3 kez Meslek Lisesi mezunlarına 1 kez de Meslek Yüksek Okulu mezunlarına yönelik “Teknik Elemanların ıstihdamdaki Yeri ve önemi” konulu sunum yapılması, DASıFED ve TüRKONFED ‘in farklı zamanlardaki toplantılarına katılım, ıl içerisinde farklı kurumlar tarafından düzenlenmiş olan toplantılara katılım” şeklinde gerçekleştirilen faaliyetlerinin aralıksız olarak süreceğine işaret eden Kılıçlar, geceye katılım gösteren tüm üyelere teşekkür etti.
 
Bu arada HASıAD bünyesine 14 yeni işadamı katıldı. Toplantı bünyesinde HASıAD’ a katılım gösteren işadamlarını isimleri şöyle: Murat Kavak, Armağan Teköz, Ali şeref özkaya, Ali çolakoğlu, Ayhan özat, Cem Mertayak, Kerem Mertayak, Esra Barutçu Yüksel, Ergin Yurtsever, Mehmet Güney Yılmaz Dönmez, Ufuk Akıllı, Razık Büyükgazel ve Mehmet Ali Yüksel.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir