İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Hatayspor’ a Başarılar…

Hatayspor Taraftarlar Derneği Yönetim Kurulu adına  yazılı bir açıklama yapan Sadullah Ergin: “Kurulduğu 1967’den günümüze en kalbi duygularla sevdiğimiz, Bordo-Beyaz renklerine âşık olduğumuz, galibiyetlerinde büyük sevinç duyduğumuz, yenilgilerinde büyük acı yaşadığımız Güneyin Yıldızı Hatayspor’umuza bu hafta sonu başlayacak yeni sezonda gönülden başarılar diliyoruz.” Dedi.
 
 
Ergin Açıklamasının devamında “43 yıldır bitmeyen sevdamız olan Hatayspor’un bugünkü durumu hiçbir Hataylıyı memnun etmediği gibi bizi de memnun etmemekte ve konumu itibariyle bizleri üzmektedir.
 
 
Sosyal ekonomik açıdan 81 il içerisinde ilk 10 il arasına giren Hatay, 1,5 milyon nüfusu, eğitim ve kültür düzeyi, tarihi yapısı ile Süper Lige layıktır. Ancak geçmişte yapılan yanlışlar Hatayspor’u bu duruma getirirken, artık bu saatten sonra geçmişi irdelemenin de Hatayspor’a fayda getirmeyeceği kanaatindeyiz.
 
ışte bu düşünce doğrultusunda Adalet Bakanı Sadullah Ergin, Valimiz M.Celalettin Lekesiz, tüm milletvekillerimiz, Antakya Belediye Başkanı Doç.Dr. Lütfü Savaş, üst düzey protokol üyeleri, tüm sivil toplum kuruluşları, spora gönül veren insanlar ve bu çorbada tuzu olan biz Hataysporlu taraftarlar olarak, yeni sezonda birlik ve dayanışma içinde, Hikmet çinçin başkanlığında ki Hatayspor yönetimine, Teknik Direktör Semih Tokatlı ve antrenörlerimize, genç ve yetenekli futbolcu kadromuza sahip çıkmalıyız ve destek vermeliyiz.
 
 
Aynı hedef doğrultusunda birlikte aynı yöne koşarsak 3.Lig 1.Grupta hedefimize ulaşabiliriz. Uzun süredir yapılan hazırlık çalışmaları tamamlandı ve Hatayspor sezonun ilk maçında Pazar günü deplasmanda 72 Batmanspor ile karşılaşacak. Nasıl başlarsak öyle tamamlarız düşüncesi içerisinde bu önemli maçta teknik heyet ve futbolcu kardeşlerimize gönülden başarılar dilerken, içinde yaşadığımız Ramazan ayı dolayısıyla en iyi dilek ve dualarımız Hatayspor’un olsun.”

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir