İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Hedefimiz Hareketlilik Kazandırmak…

Antakya Hürriyet Caddesi Güzelleştirme ve Dayanışma Derneği Başkanı Esra Barutçu Yüksel, sanatsal etkinlik yapmak isteyen tüm vatandaşları caddelerine beklediklerini söyledi. Yüksel, yönetim kurulu üyeleriyle birlikte Hürriyet Caddesi’ nde yaptığı basın açıklamasında, Antakya Belediyesi’ nin geçtiğimiz aylarda aldığı bir kararla caddeyi dört ayı geçen bir süredir trafiğe kapattığını anımsattı.
 
Belediyeden alt ve üst yapı çalışmalarını beklerken 8 ay önce yaşanan sel afetinin benzerinin geçtiğimiz hafta yaşandığına dikkati çeken Yüksel, ‘’Esnaf tüm mağduriyetlere ve olumsuz koşullara rağmen dernek yönetimi ve üyelerimiz ele ele vererek, yeni yıl kutlamaları dolayısıyla caddeyi ışıklandırarak canlandırmaya çalışıyoruz’’ dedi.
 
Yüksel, belediyenin de caddedeki çeşitli etkinliklere katkıda bulunacağına inandıklarını ifade ederek, ‘’TEDAş’ın da yanmayan elektrik direklerini onarıp bu caddeye gereken önemi vermesini diliyoruz. Ayrıca sanatsal etkinlik yapmak isteyen tüm vatandaşlarımızı caddemize bekliyoruz. Onlara gereken desteği de sağlayacağız. Hedefimiz, caddeye hareketlilik kazandırmak’’ dedi

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir