İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

HEM sanat etkinliği düzenledi…

Antakya Halk Eğitim Merkezi Müdürü (HEM) Ahmet Kocaoğlu, her yaştan insanın ilgi alanına yönelik olarak çağın ihtiyaçlarına uygun eğitim verdiklerini belirtti.
 
Kocaoğlu, Sümerler Amfi Tiyatroda HEM ve Akşam Sanat Okulu Müdürlüğü tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen sanat etkinliğinde yaptığı konuşmada, merkezleri bünyesinde verdikleri çeşitli kursların yanı sıra her yaşyan yetişkine okuma yama kursları da verildiğini söyledi.
 
Bu yıl içerisinde Bugüne kadar 885 kursta 18 bin 935 kursiyere eğitim verdiklerini belirten Kocaoğlu,”Hedefimiz halk eğitimi her eve ulaştırmak, çevremizdekileri hayatlarının her hangi bir döneminde merkeziminden bir kurs almalarını sağlayarak merkezimizin tanınmasını sağlamak” diye konuştu. Etkinlikte HEM bünyesinde oluşturulan öğretmenler Türk Halk Müziği Korosu ve 3 semavi din ve 6 farklı mezhepten üyenin yer aldığı Medeniyetler Korosu konser verdi.
 
Konsere Hatay Vali Yardımcısı Kadim Doğan, Antakya Belediye Başkan Yardımcısı Serdar Güven, ıl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Halil Sanlı ile çok sayıda davetli katıldı. Davetliler etkinliğe gelirken yanlarında birer kitap getirerek ihtiyaç sahibi öğrencilere ulaştırılmasına katkıda bulundular.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir