İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Her şey Vatan ıçin…

Türk Sağlık-Sen Hatay şubesi olarak TOKAT – Reşadiye ilçesine bağlı Sazak köyü yakınlarındaki terörist saldırıyı bir kez daha yüreğimiz parçalanarak kınıyoruz. Artık dağdan inen ve bayram coşkusu içerisinde karşılanan bu teröristler, eylemlerini aşikâr olarak yapmaya başlamışlardır.
 
 
   TOKAT – Reşadiye ilçesine bağlı Sazak köyü yakınlarındaki terörist saldırıda şehit düşen Jandarma Uzman çavuş Harun Arslanbey (Adana) ile jandarma erler Onur Bozdemir (Adıyaman), Kemal Pide (Ordu), Ferit Demir (Muş), Yakup Mutlu (Muş), Cengiz Sarıbaş (Giresun) ve Fatih Yonca (Hatay) son yolculuklarına uğurlandı.
Türk Sağlık-Sen ve Türk Kamu-sen Hatay ılindeki şehidimizin cenaze törenine katılarak Kederli ailesine baş sağlığı dileyerek açılarını paylaştı.
 
   Reşadiye ilçesine bağlı Sazak köyü yakınlarındaki terörist saldırıda şehit düşen jandarma uzman çavuş Harun Arslanbay ile jandarma erler Onur Boztemir, Kemal Bide, Ferit Demir, Yakup Mutlu, Cengiz Sarıbaş ve Fatih Yonca’ya Allah’tan rahmet dilerken ailelerine sabırlar diliyoruz.    Mehmetçik seve seve bu vatan için canlarını verirken hiçbir şekilde ellerini kıpırdatmayanları da lanetliyerek Allah’ ın gazabına havale ediyoruz.Her şey Vatan ıçin diyerek tüm şehitlerimizi bir kez daha yad ediyoruz.
R U H L A R I N I Z    ş A D   O L S U N

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir