İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Her Türlü Desteğe Hazırız…

Uluslararası Rotary 2430.Bölge Guvernörü Hasan Akduman, Antakya Defne Rotary Kulübü Derneği Başkanı öner Cabbaroğlu ve Antakya Rotary Kulübü Başkanı ünal Bulgurcu, Belediye Başkanı Doç.Dr.Lütfü Savaş’a makamında nezaket ziyareti gerçekleştirdi.
 
Akduman ziyarette, dünyanın 530 bölgesinde 33 bin kulüple temsil edilen Rotary Kulübü’nün dünyanın en büyük sivil toplum örgütlerinden biri olduğunu, 1 milyon 200 bin üyesiyle hizmet ürettiğini, BM’de üyesi bulunan bir sivil toplum kuruluşu olduğunu belirtti. Hatay’ın da içinde yer aldığı 2430.bölgenin ise dünyanın ikinci büyük bölgesi olduğunu belirtti. Akduman, çocuk felci ile mücadele, mesleki eğitim, okuma-yazma kurs eğitimi gibi birçok proje dalında hizmet ürettiklerini dile getirdi.
 
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Antakya Belediye Başkanı Doç.Dr.Lütfü Savaş, Rotary 2430.Bölge Guvernörü Hasan Akduman, Antakya Defne Rotary Kulübü Derneği Başkanı öner Cabbaroğlu ve Antakya Rotary Kulübü Başkanı ünal Bulgurcu’ya ilimizde gerçekleştirilen başarılı çalışmalardan ötürü teşekkür ederken kurum olarak her türlü desteği vermeye hazır olduklarını dile getirdi.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir