İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Hizmet dolu bir yılı geride bıraktık…

Antakya Belediye Başkanı Doç.Dr.Lütfü Savaş, yeni yıl münasebetiyle bir kutlama mesajı yayınladı. Yeni yıl da tüm hemşehrilerine sağlıklı, mutlu ve başarılı günler dileyen Belediye Başkanı Doç.Dr.Lütfü Savaş yayınladığı mesajında şu ifadelere yer verdi;
 
        “Saygıdeğer Hemşehrilerim;          Hizmet dolu bir yılı daha geride bıraktık. ümit ve beklentilerle dolu olduğumuz yeni bir yılı daha karşılayacak olmanın heyecanını yaşıyoruz. 2011 yılında da yeni ümitlerle, coşkumuzla ve siz değerli hemşehrilerimizin desteğiyle, hizmetlerimize kaldığımız yerden devam edeceğiz.
 
         Yerel yönetimler için kısa sayılabilecek 21 aylık görev süremiz içerisinde, Antakya’mızı daha modern, daha çağdaş ve yaşanabilir bir kent konumuna dönüştürebilme adına önemli hizmetler gerçekleştirdik.
 
 
 
Antakya Belediyesi olarak 2011 yılına girerken, geçtiğimiz 21 aylık dönemimiz gibi, yeni yılda da siz değerli halkımıza en iyi ve etkin hizmetleri gerçekleştirmeyi kendimize amaç edindik.Her yeni yıl coşkunun, mutluluğun daha bir anlamlandığı, umutların çoğaldığı, yepyeni beklentilerin doğduğu, tatlı heyecanların yaşandığı günlerdir.
 
 
 
Dünya üzerinde bir değer ve ayrıcalıklı bir kent olan Antakya’mızda, yeni bir yılı daha birlikte karşılıyor olmaktan duyduğum mutluluğu tüm hemşerilerimle paylaşıyor, 2011 yılının sevginin, kardeşliğin ve barışın daha da çoğaldığı bir yıl olması dileğimle tüm hemşehrilerime en içten sevgi ve saygılarımı sunuyorum.”

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir