İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

ızahat Yapın, Kim Yapacaksa Yapsın…

Hatay MKü ile Antakya Ticaret ve Sanayi Odası işbirliğiyle hazırlanan bir proje AB hibesi kazanınca gerekil adımlar atıldı ve ATSO önderliğinde açılışı önceki gün gerçekleştirilen KOBı personel destek merkezi oluşturuldu.
 
önceki günkü açılışa vali Nusret Miroğlu, Belediye Başkanı Lütfü Savaş, MKü Rektörü Prof. Dr. şerefettin Canda, ıl Emniyet Müdürü Sezai Kalyoncu, ıl Milli Eğitim Müdürü şenol Genç ile diğer resmi ve özel kurumlarının yetkilileri ile diğer davetliler katıldı.
 
Törende yapılan konuşmaların ardından kurdele kesimi gerçekleştirildi ve merkezin açılışı yapılmış oldu. Vali Nusret Miroğlu, açılışı yaptıktan sonra tesisi gezmek istedi ve girdiği yemek yapılan bölümde izahat yapabilecek bir görevli aradı.
 
Bu sırada ATSO Başkanı Hikmet çinçin de kurum görevlisi Zuhal özcan’a dönerek; “Hadi izahat yapın, Kim yapacaksa yapsın” diye seslendi ve anlatım krizi böylelikle aşılmış oldu. Görevli Zuhal özcan odada yemek yapılacağını ve tatbiki olarak da öğrencilerin kendi kendilerine servis yaparak bunun eğitimin alacaklarını anlattı.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir