İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Kalyoncu; Polis Birimini tanıttı…

Hatay Emniyet Müdürü Sezai Kalyoncu, suç ve suçluyla mücadele etmenin, Toplum Destekli Polis Merkezi’nin olmazsa olmazlarından olduğunu belirterek, “Suç ve suçluyu önlemek, tedavi etmekten daha iyi” dedi.
 
Emniyet Müdürü Sezai Kalyoncu, Antakya’daki 45 mahalle muhtarına 1 Nisan’da faaliyete geçen Toplum Destekli Polis Birimi’nin tanıtımını yaptı. Muhtarlardan asayiş, trafik konularında görüş alışverişinde bulunan Kalyoncu, 45 mahalle muhtarının sorunları ve talepleri hakkında da notlar aldı. 29 Mart seçimleri sonrasında bazı muhtarların göreve yeni seçildiğini, bazı muhtarların ise yeniden seçilerek görevlerine devam ettiğini dile getiren Kalyoncu,
 
 “Amacımız hem yeni muhtarlarımızla tanışmak hem de sorunları bizzat muhtarlarımızın ağzından öğrenip, soruna neşter atmaktır” diye konuştu. Konuşmasında suç ve suçluyu önlemenin tedavi etmekten daha iyi olduğunu dile getiren Kalyoncu, “Suç ve suçluyla mücadele etmek Toplum Destekli Polis Biriminin olmazsa olmazlarından biridir. Bu konuda mahalle muhtarlarımızın desteğini istiyoruz”
şeklinde konuştu.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir