İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Kamu ıhale Kurumu’ndan Seminer…

Kamu ıhale Kurumu’nun kentimizde 5 gün sürecek olan mevzuat semineri dün başladı. Antakya Belediyesi Meclis Salonu ve Antakya Belediye Oda Tiyatrosunda 5 gün devam edecek olan seminer, çarşamba günü de Antakya Ticaret ve Sanayi odasında da düzenlenecek.
 
Kamu ıhale Kurumu eğitmenleri Bora Yosunkaya, Oğuz çalık, Hüseyin Kaymak, Dr.Erdem Bafra, Birol Terlemez ve H.Bölükbaşı ünan “Kamu ıhale Mevzuatı” hakkında kendi branşları ile ilgili konuları katılımcılara anlatacaklar.
 
Antakya Belediye Meclis salonundaki seminere Defterdarlık, Hatay Vergi Dairesi Başkanlığı, Sosyal Güvenlik ıl Müdürlüğü, ıl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü, ıl çevre ve Orman Müdürlüğü, ıl Emniyet Müdürlüğü, Orman Bölge Müdürlüğü, ıl Jandarma Komutanlığı, Gençlik ve Spor ıl Müdürlüğü, ıl Emniyet Müdürlüğü, ıl Müftülüğü, ıl Sosyal Hizmetler Müdürlüğü, ıl Nüfus ve Vatandaşlık Müdürlüğü,  ıl Sağlık Müdürlüğü, ıl Kültür ve Turizm Müdürlüğü, Tarım ıl Müdürlüğü, ıl Milli Eğitim Müdürlüğü, Sanayi ve Ticaret ıl Müdürlüğü, Türkiye ış Kurumu ıl Müdürlüğü, Türkiye ıstatistik Kurumu Bölge Müdürlüğü, Antakya Gümrük Müdürlüğü, Tapu ve Kadastro Bölge Müdürlüğü, Meteoroloji ıl Müdürlüğü, Antakya Belediyesi Oda Tiyatrosu salonun da ıl özel ıdaresi, Bayındırlık ve ıskan ıl Müdürlüğü, Karayolları 53. şube Müdürlüğü, DSı 63. şube Müdürlüğü, Mustafa Kemal üniversitesi, Antakya Belediye Başkanlığı, Yayladağı, Samandağ, Reyhanlı, Kumlu, Kırıkhan, ıskenderun, Hassa, Erzin, Dörtyol, Belen ve Altınözü Belediyelerinin kurumlarına ait  ihale komisyonu yetkilileri katılım gösteriyor.
 
 
Kamu ıhale Kurumu eğitmenleri seminerde, ihale uygulamalarına ilişkin ortak hükümler, yapım işleri ihaleleri özel hükümleri, hizmet alım ihaleleri özel hükümleri, mal alım ihaleleri özel hükümleri, çerçeve anlaşma ihaleleri, ihalelerde yasak fiil ve davranışlar, ihalelere yönelik idari başvurular konularında aydınlatıcı bilgi sunacaklar. Bu arada katılımcılar, mevzuat ilgili sorularını eğitmenlere sorarak cevaplarını anında öğrenebilecekler.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir