İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Kararlarımı Antakya’ da Veriyorum…

ünlü manken sanatçı Yeliz Yeşilmen, yeni yılda dünya evine gireceğini ve eşinin isteği üzerine bir süre sahnelere ara vereceğini söyledi. Yeşilmen, Antakya’ da doğum gününü yakın dostlarıyla birlikte kutlayarak, yaptığı açıklamada, “Genelde bayanlara yaşı sorulmaz ama ben 30. yaşıma girdiğimi söylemekten çekinmiyorum. Daha gencim ve güzelim” diye konuştu. “14 şubat Sevgililer Günü” nde nikah masasına oturmaya hazırlandığını ifade eden Yeşilmen, şöyle konuştu:“Yeni yılda dünya evine girmenin hazırlıklarını yapıyoruz. Eşimin isteği üzerine bir süre sahnelere ara vereceğim. çok özel bir şey olmadığı takdirde sahnelere çıkmayacağım. Sahneye son kez yılbaşı gecesi çorum’ da çıkacağım. Daha önce gelen bir teklifti.
Bundan sonra sadece oyuncu olarak sinema ve televizyon dizilerinde rol almak istiyorum. Sahneyi bir süreliğine askıya alacağım. Eşimle bu konuda böyle bir karar aldık.” Yeşilmen, Adanalı işadamı müteahhit Ali Uğur Akbaş’ la 7 yıldır nişanlı olduklarını ve bu birlikteliklerini evlilikle sonuçlandıracaklarını belirterek, “Uzun süren nişanlılık döneminin ardından evlilik teklifi aldığımda dünyalar benim oldu.
 
Nişanlım evlilik teklifi olarak da Adana’ da bana villa hediye etti. şu anda içinin dekorasyonunu yapıyoruz. Hem Adana’ da hem de ıstanbul’ da evim oldu. Artık bir ayağım Adana’ da bir ayağım da ıstanbul’ da olacak” dedi. Yeşilmen, düğünü örf, adet ve geleneklere göre yapacaklarını, hem Adana’ da hem de ıstanbul’ da çifte düğün olarak gerçekleştirmeyi düşündüklerini belirtti.
 
 
Hayatımda Antakya’nın çok ayrı bir yeri var…
Antakya’ ya sürekli geldiğini ve burada dinlendiğini kaydeden Yeşilmen, şunları kaydetti: “Hayatımda Antakya’ nın çok ayrı bir yeri var. Huzurlu ve sakin bir ortamdayım. Hayatımla ilgili alacağım önemli kararları burada alıyorum ve ıstanbul’ da uyguluyorum. Daha önceki kaset çalışmamı, evlilik, sahneye ara verme kararımı Antakya’ da aldım. Zaten çocukluğum burada geçti. çok yakın ve samimi bulduğum dostlarımın yanında kendimi yalnız hissetmiyorum.” Yeşilmen, 2010 yılının hayatında yeni bir dönemin başlangıcı olacağını kaydederek, “Hayatımı anlatan bir kitap yazıyorum şu anda. Bu benim ilk kitabım olacak. 10 bin adet bastırmayı düşünüyorum ve çok ses getireceğine inanıyorum” diye konuştu.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir