İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Kerimoğlu başsağlığı diledi

Bir Yerel gazetenin denetimi sırasında, Sakarya’ da uğradıkları saldırıda Basın ılan Kurumu Denetmeni Devrim Ergin özergin’ in hayatını kaybettiğini, yine aynı saldırıda Sakarya Basın ılan Kurumu şube Müdürü Recep Bolat, ve Gazeteci Mustafa Süke’ nin ağır bir şekilde yaralandığını üzüntüyle öğrenmiş bulunmaktayız. Asya Gazetesi olarak bu olayı kınıyor, Basın ılan Kurumu Ailesine başsağlığı, yaralılara da acil şifalar diliyoruz.

 

Konuya ilişkin bir açıklama yapan Asya Radyo, Radyo şok, Melodi fm ve Asya Gazetesi imtiyaz sahibi Tamer KERıMOğLU; Hatay Basın ılan Kurumu şube müdürü Murat Uçar’ ı arayarak taziyede bulundu. Olaydan Duyduğu üzüntüyü dile getiren şok Grup Başkanı Tamer Kerimoğlu;  “Bu üzücü olayı şiddetle kınıyor; yaralananlara acil şifalar, menfur saldırı sonucu ölen Basın ılan Kurumu Denetmeni Devrim Ergin özergin’ e Allah’ tan rahmet, kederli ailesine sabır ve tüm basın camiasına başsağlığı dilerim.” dedi.

 

Yaşanan talihsiz olayda basınının kendisiyle yüzleşme vaktinin gelip geçtiğini, vurgulayan; Asya Radyo, Radyo şok, Melodi fm ve Asya Gazetesi imtiyaz sahibi, Tamer KERıMOğLU;  olayın faillerinin biran önce adalet önünde hesap vermelerini diledi. şok Grup Başkanı Tamer Kerimoğlu; son olarak açıklamasında gazeteciliği salt ticari bir faaliyet olarak değerlendiren zihniyete, kamuoyunun haber alma hakkını gasp etmeye, terör estirmeye çalışanlara karşı durulması gerektiğini, sözlerine ekledi.

 

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir