İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Keskincik Köyü Yardımlaşma Derneği…

Keskincik Köyü Dayanışma ve yardımlaşma Derneği Yönetim Kurulu Başkanlığına Mahmut Karagülle seçildi.  Yönetim kurulu üyeleride, Semih Gezginci, Mahmut Pehlivan, Ali Selen, Nidal Hortum, Mehmet şahin Aytaş, Fuat Yalçın, Tahir Erdem ve Sedat Belge’den oluşuyor.
 
Başkanın açıklamalarına göre daha çok yardımlaşma, kaynaşma, sorunları dile getirme amacıyla derneği kurduklarını belirtti.Saadet Partisi Hatay ıl Başkanı Necmettin çalışkan beraberinde Yönetim Kurulu üyeleri Fahri Serdar özal ve Selami çekiç ile birlikte Keskincik Köyü Yardımlaşma ve Dayanışma Derneğinin açılışında törenine katıldı.
 
 Açılış Merasiminin ardından dernek binasına geçen çalışkan ve Saadet Partili yöneticiler Dernek yönetimine Hayırlı olsun dileklerinde bulunup sohbet etti.
 
çalışkan, “Kenkincik Köyü Yardımlaşma ve Dayanışma Derneğinin büyük hizmetler yapacağına inanıyorum. Bu tür organizasyonlar ardından büyük hizmetleri getirir. Bizlerde Saadet Partisi Olarak üzerimize ne düşüyorsa yapmaya hazırız” şeklinde konuştu.
 
 Kenkincik Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Mahmut KARAGüLLE, çalışkan ve Diğer Yöneticilere Nazik ziyaretleri için Teşekkür edip Derneğin Kuruluş amacı ve hedeflerinden bahsetti.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir