İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Kılıç Halka Seslendi…

Polis Teşkilatının 166. Kuruluş Yıldönümü nedeniyle şok Medya Merkezinde (92.5Radyo şok, 96.2 Asya Radyo, 98.5 Melodi Fm) Cemile Gülen’in hazırlayıp sunduğu üç radyoda aynı anda canlı yayınlanan programa konuk olan Hatay 1. Sınıf ıl Emniyet Müdürü Ragıp Kılıç, Madde satıcılarının ilk hedefinin gençler olduğunu ve bu yüzden bağımlılıkla iyi mücadele edilmezse geleceğimizin tehlike altına gireceğini ifade etti.
 
 
 
10 Nisan 1845 yılında kurulan Polis teşkilatını ve teşkilatın sahip olduğu misyonun anlatılması için hazırlanan görsellerin de basın-yayın kuruluşları aracılığıyla görücüye çıktığını belirten Emniyet Müdürü Ragıp Kılıç, “Emniyet yetkilileri, özellikle kurulduğu günden itibaren sürekli kendisini yenileyerek çağın gelişimine ayak uydurmuş ve bu sayede bir yandan dünyanın en gelişmiş polis teşkilatları arasına girerken diğer yandan sunduğu kaliteli güvenlik hizmeti sayesinde halkın güvenini kazanmıştır.” Dedi.
 
 
 
Hatay ıl Emniyet Müdürü Ragıp Kılıç, Eski Belediye Binasında açılan serginin polisimizin yaptığı hizmetlerin vatandaşlarımız tarafından görülmesini sağlamak için önemli bir etkinlik olduğunu vurguladı. Vatandaşlarla her zaman iç içe olacaklarını belirterek, Polis teşkilatı olarak halkın dışında değil, Halkın içinde olduklarını ifade etti.
 
 
Toplum Destekli polislik büro amirliğince Arkeoloji müzesi önünde geleneksel dost eli çadırı etkiliğinden de bahseden Hatay ıl Emniyet Müdürü Ragıp Kılıç şöyle devam etti; “Polis arkadaşlarımız 8 Nisan 2011 cuma günü kurulan “Dost Eli” çadırında canlı müzik eşliğinde vatandaşlarla türküler söylediler, Karanfil dağıttılar. Dünya’ya örnek bir tablo Hoşgörünün Başkenti Antakya’da yaşandı” dedi.
 
 
Programın ardından Hatay ıl Emniyet Müdürü Ragıp Kılıç, şok Medya Başkanı Tamer Kerimoğlu, Program Yapımcısı ve Sunucu Cemile Gülen, şok Grup Radyoları ve Asya Gazetesi çalışanları ile birlikte pasta keserek Polis teşkilatının kuruluşunun 166. yıl dönümünü kutladılar.
 
 
Daha sonra ıl Emniyet Müdürü Sayın Ragıp Kılıç Sok Medya çalışanlarına üzerinde Hatay ıl Emniyet Müdürlüğünün logosu bulunan duvar saati hediye etti.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir