İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Kimyeci: Biz birlikte bütünüz…

Ak Parti ıl Danışma Kurulu toplantısında teşkilat mensubu üyelerine hitaben konuşan ıl Başkanı ısmail Kimyeci, “Biz birlikte bir bütünüz” açıklaması yaptı. Ak Parti Merkez ılçe Başkanı Emrullah Gülen ev sahipliğinde ıpek Düğün Salonu’nda yapılan ıl Danışma Kurulu toplantısına Hatay Milletvekilleri Adem Yeşildal, Hacı Bayram Türkoğlu, Orhan Karasayar, Mehmet öntürk, Antakya Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, Ak Parti ıl Başkanı ısmail Kimyeci, ıl Genel Meclis Başkanı Mehmet Gülen, Ak Parti ıl Kadın Kolları Başkanı Alev Seçmen, Ak Parti ıl Gençlik Kolları Başkanı Ahmet Atıç, ilçe ve belde belediye başkanları, il genel meclis üyeleri, ilçe başkanları ile çok sayıda teşkilat üyesi katılım gösterdi.
 
Toplantının açılış konuşmasını Ak Parti ıl Başkanı ısmail Kimyeci yaptı. Başkan Kimyeci partililere hitaben yaptığı konuşmada, ‘Biz birlikte bir bütünüz’ dedi. Toplantıya katılan tüm partililere teşekkür eden Başkan Kimyeci, “Hepimiz tamamlayıcı birer parçayız. önümüzde zorlu bir seçim maratonu bizi bekliyor. Hatay il genelinde yapılan yatırımlar ile adeta şantiyeye dönmüş durumdadır. ılçeler arası karayollarında, sağlık alanında, sulama ve içme amaçlı kullanılmak üzere temeli atılan barajlarımız da hız kesmeden çalışmalar devam etmektedir.
 
Bizim Ak Parti olarak 12 yıl önce devraldığımız Türkiye ve özellikle Hatay ile bugün arasında dağlar kadar fark var. Bugün gelinen noktada ne kadar zor işleri hep birlikte başardığımızın mutluluğunu yaşıyoruz. ışte yürütülen bu çalışmalarda Ak Partili en küçük üyenin bile katkısı vardır. Milletimizin bize vermiş olduğu emaneti en iyi şekilde değerlendirmek bizlerin asil görevlerinden biridir. Biz doğruyu yapıyor, doğruyu savunuyoruz. Bizim mucizemiz birlik, beraberlik ve doğruluktur. Hizmete odaklı politikalar ile her zaman zora talip olduk ve olmaya devam edeceğiz.
 
Hatay genelinde önümüzdeki süreçte devasa projelerin ihalesi yapılacak Hatay farklı yatırımlar ile tanışacak. ılimiz genelinde yapılan yatırımlar başta Sayın Adalet Bakanımız Sadullah Ergin olmak üzere Hatay milletvekillerimiz, ilçe başkanlarımız, belediye başkanlarımız, belediye meclis üyelerimiz, il genel meclis üyelerimiz, mahalle ve köy temsilcilerimiz, sandık kurulu üyelerimiz sayesinde gerçekleştirilmiştir” açıklaması yaptı.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir