İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Kızına Kavuştu…

Parkinson hastası eski milli boksör Fahri Sarar, 19 yıldır görmediği kızına birine Toplum Destekli Polislik Büro Amirliğinin çalışmaları sonucu kavuştu.
 
 
Erzin ilçesine bağlı Gökdere köyünde yaşayan Sarar (47), polisler sayesinde uzun yıllardan bu yana görmediği kızına kavuşmanın mutluluğunu yaşadı.
 
 
Boksa, Erzin ilçesinde başladığını, daha sonra sırasıyla ıskenderun Demirçelikspor, Osmaniyespor, Silahlı Kuvvetlergücü ve Ankara Emniyetspor’da ve Almanya’da toplam 16 yıl boks yaptığını ifade eden Sarar, 55 kez yıldız, genç ve A milli takımında forma giydiğini söyledi.
 
 
 
Almanya’da boks yaptığı sıralarda Alman bir kadınla evlendiğini ve kızları Süheyla ile Hülya Deniz’ın doğduğunu belirten Sarar, aldığı darbelerin de etkisiyle parkinson hastalığına yakalandığını, eşinin de kızlarını alarak kendisini terk ettiğini kaydetti.
 
 
 
Memleketi Erzin’e döndüğünü ve yeniden evlendiğini belirten Sarar, kendisiyle ilgili haberleri gören ve Almanya’da yaşayan kızı Süheyla’nın ılçe Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Büro Amirliği ile irtibat kurduğunu belirtti.
 
 
 
Sarar, ”Polislerin desteği sayesinde 19 yıldan bu yana görmediğim kızlarımdan birine kavuştum. çok mutluyum. Diğer kızımı da ölmeden önce görürsem daha mutlu olacağım. Polislerimize beni kızımla buluşturdukları için teşekkür ediyorum” diye konuştu.
 
 Süheyla Sarar da internette gördüğü haber üzerine harekete geçtiğini ve babasına kavuştuğunu söyledi. 

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir