İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Kuseyri başkanlığında raporlar incelenecek…

    Türkiye Odalar ve Borsalar Birliğinin 15 yönetim kurulu üyesinden biri olan ATB Başkanı Mehmet Ali Kuseyri’ye, Türkiye Genel Kurul Komisyonlarında yer alan Türkiye’nin Ekonomik Raporlarını ınceleme Komisyonu Başkanlığı görevi verildi.
      Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Yönetim Kurulu Toplantısında Türkiye geneli yapılan görev dağılımında Mehmet Ali Kuseyri’ye ayrıca 31 tane Ticaret Borsası, Ticaret ve Sanayi Odası, Ticaret Odası, Sanayi Odası ve Deniz Ticaret Odalarının sorumluluğu da verildi.
 
     Konuya ilişkin bir basın toplantısı düzenleyen TOBB Yönetim Kurulu üyesi aynı zamanda ATB Başkanı Mehmet Ali Kuseyri, verilen bu görevler dışında TOBB’a bağlı olarak faaliyet gösteren Kadın Girişimcilerin Başkanlığının kendisi ve Bursa Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı ılhan Parkseker’e verildiğini söyledi.
 
      Kuseyri ayrıca, Ticaret Borsaları ve ürün ıhtisas Borsalarında alivri, vadeli alım satım komisyon başkanlığı, Ticaret Borsalarında ajan ve simsarların aracılık ettikleri işlemlerden alacakları Kurul Başkanlığı ve son olarak Ticaret Borsaları ve ürün ıhtisas Borsalarında alım satım yapan aracıların sınav Başkanlığına atandığını bildirdi.
 
     üstlenmiş olduğu bu görevleri en iyi şekilde yerine getireceğinin altını çizen Kuseyri, “şahsıma verilen görevlerle birlikte Akdeniz Bölgesindeki Ticaret Borsaları, Ticaret ve Sanayi Odaları, Ticaret Odaları, Sanayi Odaları ve Deniz Ticaret Odalarının sorunlarının çözümü için elimden gelen gayreti göstereceğim” dedi.
 
 Sorumluluğu verilen 31 oda…

      TOBB Yönetim Kurulu üyesi aynı zamanda ATB Başkanı Mehmet Ali Kuseyri’nin sorumluluğunda bulunan 31 oda ise şöyle sıralandı: Antakya TB, Antakya TSO, Dörtyol TSO, Erzin TSO, Kırıkhan TSO, Reyhanlı TSO, ıskenderun TSO, ıskenderun TB, Reyhanlı TB, Adana TO, Ceyhan TO, Kozan TO, Adana SO, Adana TB, Ceyhan TB; Kozan TB, Mersin TSO, Erdemli TSO, Silifke TSO, Tarsus TSO, Mersin DTO, Mersin TB, Tarsus TB, Osmaniye TSO, Osmaniye TB, Kadirli TO, Kadirli TB, Elazığ TSO, Elazığ TB ve Tunceli TSO.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.