İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Kuveyt Türk Alltın Toplama Günleri

Kuveyt Türk Katılım Bankası, altın konusundaki öncülüğünü devam ettirerek ve birçok müşterisinden gelen talebi de göz önünde bulundurarak, altın hesapları için fiziki altın toplama kampanyasına devam ediyor.
 
 
 
Haber Merkezi
 
 
 
Kuveyt Türk, yaklaşık bir senedir ıstanbul Altın Rafinesi (ıAR) ile ortaklaşa yaptığı altın toplama günlerine ıskenderun şubesi’nde 11–12 Temmuz tarihlerinde devam ediyor.
 
 
 
Altın ürünlerini tüketiciyle buluşturmada ilk olmayı hedefleyen Kuveyt Türk, geçtiğimiz yılın Mart ayında başlattığı “Fiziki Altın Toplama kampanyasıyla “ sektörde yenilikçi bir hizmete daha imza attı. 
 
 
 
 ıstanbul Altın Rafinerisi ile yaptığı ortaklaşa çalışma ile müşterilerin bilezik, küpe, kolye gibi değerli zinet eşyalarını banka hesaplarına yatırmalarını sağlayan Kuveyt Türk, bu kampanya sonucunda bugüne kadar yastık altındaki 2,2 ton altını ekonominin kullanımına kazandırdı.
 
 
 
Geçmişten bugüne altını sağlam bir yatırım aracı olarak görülmekte, Kuveyt Türk , “Fiziki Altın Toplama kampanyasıyla” müşterilerine çalınma kaygısı taşımadan hesaplarında gram olarak altınlarını saklama ve istedikleri miktarda alım-satım imkânı sunuyor, yastık altından ekonomiye kazandırılan bu altınları hesap işletim ücreti gibi hiçbir masraf almadan  “Altına Altın Katılma Hesabı” ile müşterilerinin kar etmelerini sağlıyor.
 
 
 
Geçtiğimiz yıl 14 altın ürünü ile 19,7 Ton altın miktarına ulaşan banka, gelecek yıllarda da yenilikçi ürün ve hizmetleri ile müşteri beklentilerini maksimum seviyede karşılamayı hedeflemektedir.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir