İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Latif Doğan Rüzgarı…

Türk Polis Teşkilatı’nın kuruluşunun 165. yıldönümü kutlama etkinlikleri çerçevesinde konser düzenlendi.
 
Halka açık ve ücretsiz olan konserde ünlü sanatçı Latif Doğan polisler ile Antakyalıları coşturdu.
 
Antakya Kapalı Spor Salonu’ndaki konsere Hatay Emniyet Müdürü Ragıp Kılıç, Hatay Polis Meslek Yüksek Okulu Müdürü Saim öksüz ile ıl Milli Eğitim Müdürü şenol Genç ile Emniyet Müdür Yardımcıları, şube Müdürleri, polis aileleri ve Antakyalı vatandaşlar katıldı.
KILIç: POLıSLıK MESLEğı ZOR BıR MESLEKTıR…
Konser öncesi kısa bir konuşma yapan Hatay Emniyet Müdürü Ragıp Kılıç, Polis Haftası etkinlikleri çerçevesinde, bugün kapanış konserinde bir arada olmanın mutluluğunu yaşandıklarını söyledi.
Polislik mesleğinin zor bir meslek olduğunu belirten Müdür Kılıç, ”Bugün buradaki konsere görevi başında olan bazı meslektaşlarımız katılamıyorlar. Gönül isterdi onların da burada olmasını ama önemli olan şuan vatandaşımızın güvenliği ve asayişini sağlamaktır. Konserimize ilgi gösteren polis aileleri ile vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum.” dedi.
ANTAKYA MEDENıYETLER KOROSU BOL BOL ALKIşLANDI…
Konserde ilk olarak sahne alan Antakya Medeniyetler Korosu, her dilden söylediği birbirinden güzel parçalarıyla kapalı spor salonu dolduran vatandaşlarca bolca alkışlandı.
LATıF DOğAN COşTURDU…
Konserin finalinde ise sahne alan ünlü sanatçı Latif Doğan salonu dolduran vatandaşları “Küstüm” şarkısıyla coşturdu.
Sahneye Polis şapkasıyla çıkan sanatçı Latif Doğan şarkılarıyla vatandaşları kendiden geçirtti.Sanatçı Doğan’ın şarkılarına eşlik eden polislerin bir kısmı kendini sahneye atıp halay çekip, göbek atarak eğlenirken, kimileri bulundukları yerlerde oynayarak eğlendiler.Yaklaşık 2,5 saat konser veren Latif Doğan, “Birlik beraberliğimizi bozmak isteyen ve a,b,c,d diye bizleri bölüp, birbirimize düşman etmeye çalışanlara asla izin vermeyelim. Onlara şarkımdaki gibi “küstüm” diyorum.” dedi.
Konserde ayrıca Hatay Emniyet Müdürü Ragıp Kılıç tarafından Antakya Medeniyetler Korosu Başkanı Yılmaz özfırat ile sanatçı Latif Doğan’a gün anısına birer teşekkür plaketi verildi

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir