İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Liderlik Zirvesi Semineri Yapıldı…

HAGıAD ve HATAY KAGıD işbirliği ile genç girişimciler ve lider olmak isteyen yöneticiler için “Liderlik Zirvesi-Etkili Bireysel Verimlilik Programı” semineri yapıldı.
Dr.Can Zinneha tarafından organize edilen seminer, Uluslararası Eğitmen ve Danışman Dr.Zerrin Başer tarafından verildi.
 
Proje sahibi Hatay Genç ışadamları Derneği Başkanı Aykut özbuğday, seminerin amacını şöyle açıkladı:
 
  “Dinamik liderler, hızla değişen küresel ekonomik koşullara uyum sağlayabilen, organizasyonu geleceğe taşıyan bir takım ve çalışma ortamı yaratma becerisi olan yaratıcı insanlardır. Kurum ve kuruluşların, böyle güçlü liderlere ihtiyaç duydukları gerçeğinden yola çıkarak böyle bir seminer düzenledik. Bu seminerin sonunda kazanılacak her kelimenin düşünce ve deneyimlerimizden süzülerek katılımcılara büyük katkısı olacağı düşüncesindeyim.”
 
Proje ortağı olan Hatay Kadın Girişimciler Derneği Başkanı Yasemin Mıstıkoğlu’da dernek olarak HAGIAD ile birlikte Antakya’da yine bir ilke imza atmanın önemine değinerek şunları söyledi:
  “Tanıtımı yapılan bu programın eğitimi 8 hafta olarak düzenlenmiş durumda. 23 Mart’ta başlaması planlanan bu eğitim kimlere gerekli sorusunun cevabını da sanırım şöyle verebilirim; Kendine güvenli, sorumlu, farkında, geleceğe umutla bakan, gelişim ve değişimi yaşayan, yaratıcı ve geleceği tasarlayabilen güç ve potansiyeli ortaya çıkartabilen kişiler olabilmek, kısacası hayatını düzenlemek isteyen, liderliği kendine hedef alan herkes bu eğitimi almalı.”
Savon Otel’de yapılan seminerinde; Denge Merkezi kurucu ve yöneticisi,  Erickson International Türkiye Temsilcisi Dr. Başer; birey ve organizasyonların var olan potansiyellerini fark etmeleri, potansiyellerini etkili ve verimli kullanma yöntem ve tekniklerini kullanmaları, sürekli gelişimi ve değişimi, farkındalıkla yaşamaları konularını ele aldı.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir