İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Mahmut Denk ıstifa Etti

Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi (TKBL) ekiplerinden Homend Antakya Belediyesi Genel Menajeri Mahmut Denk, görevinden istifa etti. 
 
 
 
AA
 
 
 
Denk, yaptığı açıklamada, kurulduğu ilk günden 1. ligdeki ilk sezonuna kadar, oluşumunun her anında bulunduğu ve koordinasyonunu sağlamaya çalıştığı Antakya Belediyesi Kadın Basketbol Takımındaki görevini bıraktığını kaydetti. 
 
 
 
Uzun yıllar basketbol oynayan biri olarak, en büyük hayalinin kentte 1. ligde oynayan bir takımın bulunması olduğunu anlatan Denk, “Bu hayalin gerçekleştiğini görmek ve bu hayalde bir nebze olsun katkıda bulunmak benim için büyük bir gurur vesilesi olmuştur.
 
 
 
 Görev aldığım süre zarfında 24 saat benimle beraber mesai harcayan ve her türlü sıkıntıda çözüm üretmeye yardımcı olan başta antrenör Sedat Asarcıklı ve tüm mesai arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Takımdaki bazı olumsuz uygulamalardan ötürü görevimden istifa ettim” dedi. 
 
 
 
Denk, takımın daha iyi yerlere gelmesi için, gecesini gündüzüne katan ve çok büyük emekler harcayan Antakya Spor Salonu Müdürü şevki Belenli ve salon şefi şenol Koyuncu’ya da verdikleri emeklerden dolayı teşekkür ederek, ayrıca salona gelip takımı sonuna kadar destekleyen gerçek Antakya sevdalısı tüm taraftarlara da sonsuz teşekkürler ettiğini dile getirdi. 

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir