İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Mehmet Horoz Toprağa Verildi…

Sümerler Mahallesi Muhtarı Mehmet Horoz geçtiğimiz hafta sonu düzenlenen cenaze töreninin ardından gözyaşları içerisinde toprağa verildi. Gözyaşının sel olup aktığı cenaze töreninde ayakta durmakta zorlanan Merhum Mehmet Horoz’un eşi ve çocukları acılarını içlerine gömdüler.
 
HASAN HOROZ: Seni hiçbir zaman unutmayacağız…Sümerler Mahallesi Muhtarlığı önünde düzenlenen cenaze töreninde kısa bir konuşma yapan SüMYAD Başkanı Hasan Horoz, acılarının büyük olduğunu dile getirerek, “Sevgili Muhtarımız, kardeşimiz Mehmet Horoz beklenmedik bir zamanda aramızdan aniden ayrılmış, ebediyete intikal etmiştir. Muhtarlık görevini yürütürken vefat eden sevgili kardeşimiz 54 yaşında idi. Bu görevini büyük bir istek, özveri ve çaba ile yürütüyordu. Mahallenin sorunlarını çözmek için büyük çaba içinde idi. Herkese yardım eder, sorunları ile ilgilenirdi. Mahalle halkı, özellikle gençler ve öğrencilerle çok iyi ilişkileri vardı. öğrencilik yıllarında çekmiş olduğu sıkıntıları gençlerin ve öğrencilerin çekmemesi için onlara her zaman öğütler verir ve elinden gelen desteği sağlardı. Derneğimize de büyük desteği vardı.
şüphesiz insanların belli bir yaşamdan sonra ebediyete intikalleri kaçınılmaz bir sondur. Sevgili muhtarımızın böyle genç bir yaşta, 54 yaşında görevinin başındayken, aniden ebediyete intikali bizleri derinden sarsmıştır. Herkesin sevdiği, dürüst, çalışkan ve doğrulardan asla şaşmayan çok değerli muhtarımızı kaybettik, acımız büyüktür. Bu içten duygu ve düşüncelerle sevgili muhtarımızı ebediyete uğurlarken, kendisine Allah’tan rahmet, kederli ailesine, eşi ve çocuklarına, yakınlarına ve mahallemize başsağlığı diliyorum. Mehmet kardeşim sevenlerin seni hiçbir zaman unutmayacak! Ruhun şad olsun! Mekânın cennet olsun!” dedi.
Yapılan konuşmanın ardından Mehmet Horoz’un cenazesi şevki Budak Camii’nde kılınan cenaze namazının ardından aile kabristanında toprağa verildi. Asya Gazetesi olarak merhum Mehmet Horoz’ a Allah’ tan rahmet, kederli ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.
 

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir