İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Memleketimize Hizmeti Amaçladık…

Hatay Sosyal Dernekler Federasyonu yönetim kurulu başkanı Abdurahman Taşçıoğlu ve beraberindeki yönetim kurulu üyeleri, Antakya Belediye Başkanı Doç.Dr. Lütfü Savaş’ı makamında ziyaret ettiler.
 
Antakya Belediye Başkanı Doç.Dr. Lütfü Savaş, ziyarette yaptığı konuşmada kentimizde bulunan derneklerin bir çatı altında toplanmasının birlik ve beraberliği arttıracağına dikkatleri çekerek, bu federasyonun oluşumu sayesinde kentimize hizmet noktasında daha da olumlu gelişmeler yaşanacağını belirtti.
 
Başkan Savaş, teferruatlarla uğraşmak yerine amaçlarının her mahalleye eşit şekilde hizmet etmek olduğunu belirterek, “Toplumsal birlikteliğin bağlarını kuvvetlendirmek kentimize büyük fayda sağlar. Bizler, memleketimize hizmeti amaçladık. Belediye meclisi olarak birlik beraberlik içerisinde çalışıyoruz ve bunun semeresini alıyoruz. Yaşadığımız kentte sorunlara çözüm aşamasında birlikteliğin faydasını görüyoruz” dedi.
 
 
Belediye olarak spor branşında salon sporlarına önem verdiklerini dile getiren Başkan Savaş, “Belediyemiz adına kurulan kulüpte bayan basketbol takımı başarılara imza atarak, kentimizi en iyi şekilde temsil ediyor. Sizlerin ve diğer sivil toplum kurullarının ailelerinizle birlikte müsabakalara gelerek desteklemenizi bekliyoruz” dedi.
 
Derneklerin bir çatı altında toplanmasının kentimizdeki hizmet çıtasını yükselteceğini hatırlatan Başkan Savaş, Hatay Sosyal Dernekler Federasyonu yöneticilerine çalışmalarında başarılar diledi.
 
Hatay Sosyal Dernekler Federasyonu yönetim kurulu başkanı Abdurahman Taşçıoğlu, amaçlarının  il genelinde var olan dernekleri bir çatı altında toplamak, bu sayede toplumsal mutabakatı sağlamak olduğunu söyledi. Belediye Başkanı Savaş’ın icraatlarını sonuna kadar desteklediklerini kaydeden Başkan Taşçıoğlu, Hatay Sosyal Dernekler Federasyonu oluşumuyla Türkiye’de bir ilki gerçekleştirdiklerini sözlerine ekledi.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir