İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Merkezin Adayı Diye Bir şey Yok

CHP genel Başkanı Kılıçdaroğlu, “Seçilip gelen baş tacımızdır. Kim il başkanı seçilmişse biz onunla ve ekibiyle çalışırız. Buradan tekrar özellikle söylüyorum, asla genel merkezin adayı diye bir ayrım yoktur, olamaz, buna asla izin vermem” 
 
 
 
Haber Merkezi
 
 
 
CHP Hatay ıl Yönetim Kurulu üyeleri ile kurultay delegeleri CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na ziyarette bulundu. 
 
 
 
Samsun’da yaşanan sel felaketi nedeniyle bu bölgeye gitmek zorunda kaldığından, Hatay Heyetini gecikmeli olarak, parti il merkezindeki makam odasında ağırlayan Kılıçdaroğlu, Hatay’da kongre sonrasında oluşan yönetim kurulu üyelerini ve kurultay delegelerini kutlayarak başarılar diledi. 
 
 
 
Genç ve dinamik bir ekip kurduğundan dolayı ıl Başkanı Servet Mullaoğlu’nu kutlayan Kılıçdaroğlu, “Kongrelerde birçok adayın yarışması, demokrasinin bir güzelliğidir.
 
 
 
 Kongrelerde kim isterse aday olabilir, seçilip gelen baştacımızdır. Kim ıl Başkanı seçilmişse biz onunla ve ekibiyle çalışırız.
 
 
 
 Buradan tekrar özellikle söylüyorum, asla genel merkezin adayı diye bir ayrım yoktur, olamaz, buna asla izin vermem. 
 
 
 
Kongrelerden seçilerek başkan olan ve yönetim kurulu üyeleri tekrar söylüyorum, başımızın tacıdır ve tüm olanaklarımızla kazanan yönetimin yanında oluruz” dedi. 
 
 
 
Kongrelerin tamamlandığını ve 17-18 Temmuz tarihlerinde de Büyük Kurultaylarını yapacaklarını belirten Kılıçdaroğlu, “Artık geçmişi bir tarafa bırakarak, önümüze bakmalıyız.
 
 
 
 önümüzde öncelikli olarak yerel seçimler var.
 
 
 
 Bu belediye seçimleri partimiz için büyük önem taşıyor. Ben de Hatay’ın başta ıl Başkanı Servet Mullaoğlu olmak üzere, tüm belediyeleri ve en başta da Hatay Büyükşehir Belediyesini istiyorum. 
 
 
 
Hatay, bunu başaracak güçtedir” dedi. 
 
 
 
Kabulde söz alan CHP Hatay ıl Başkanı Servet Mullaoğlu, kaliteli, bilgi birikimli ve genç bir yönetim oluşturduklarını belirterek, bu ekiple önemli başarılara imza atacaklarını dile getirdi. 
 
 
 
Ziyarette, il yönetim kurulu üyeleri ve kurultay delegeleri ile tek tek tanışarak sohbet eden Kemal Kılıçdaroğlu’na, ıl Başkanı Servet Mullaoğlu tarafından, mozaik taşlardan oluşan bir portresi armağan edildi.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir