İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

MHP Adayı Alpagot…

CHP adayı şENTüRK “Antakya’nın tokadını yemiş”, AKP adayı SAVAş da “Yamalı bohça gibi, Ne Antakya’yı tanır, nede Antakyalı O’nu…”
 
Milliyetçi Hareket Partisi Belediye Başkan adayı Mahmut Alpagot, CHP adayı ıris şentürk’ün ve AKP adayı Lütfü Savaş’ın Antakya’ya verecek bir şeyleri olamadığının altını çizerken “ıkisi de ıftirayla şer güçleriyle işbirliği içinde bize saldırıyorlar.
 
Korkunun ecele faydası yok şurada 2 gün kaldı. MHP 10 gün önce çAY, bugün NEHıR, yarın ve öbürgün ise DENıZ gibi büyüyecek ve inşallah 30 Mart sabahı Belediye başkanlığı makamına oturacağız.”
 
 
şirince mahallesindeki açık hava toplantısında yoğun ilgi üzerine moral bulan MHP adayı Mahmut Alapgot, AKP adayı Lütfü Savaş’ı yamalı bohçaya benzetirken, Milletvekili Sadullah Ergin’in de mal varlığını açıklamağa ayrıca açık oturuma çağırdığını ancak cevap alamadığını söyledi. şirince’lilere hitaben konuşmasında 1983-87 yılları Belediye Başkanlığı dönemindeki hizmetlerini sıralayan MHP adayı Alpagot, bunlar arasında Küçük Sanayi Sitesi yapımı, 2200 kişiye arsa, kentteki içme suyu sıkıntısını çözmeyi saydı ve Adana BşB Başkanı Aytaç Durak’ın 3200 inşaat mühendisi arasından kendini seçerek önce ASKı müdürü ardından da danışmanı yaptığını ve bu sayede Adana’daki mega bir çok projede imzası olduğunu hatırlatarak birikimini bilgisini deneyimini Antakya için kullanmak istediğini anlattı. MHP adayı Alpagot, şirince’deki konuşmasında ayrıca AKP Milletvekili Sadullah Ergin’i MHP’ye katılmağa çağırdı.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir