İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Milletvekili Adayı Değilim…

Mehmet Güzelyurt’un rakibi Murat HayzaranCHP’nin merak edilen ve sadece ıl başkanı ile yönetim kurulu’nun seçileceği olağanüstü il kongresi yarın yapılacak.
 
Yarınki kongrede, Diş Hekimi Murat Güzelyurt’tan sonra, Avukat Murat Hayzaran da adaylığını resmen açıkladı.
 
 
Parti il binasında düzenlediği basın toplantısında adaylığını açıklayan Avukat Hayzaran, CHP’yi, istedikleri noktaya taşımak için el birliği ve omuz birliği yapacaklarını söyledi.şuan kongre sürecinde olduklarını söyleyen Hayzaran şöyle konuştu: “Hepimizin malumu Pazar günü il kongresi seçimi var. Ben uzun yıllar partinin çeşitli kademelerinde emekçi olarak çalıştım.şuan partimiz kongre sürecine girdi. Yakında genel seçimler var. Partimizi genel seçime hazırlamak için hizmet makamı olan il başkanlık makamına talip oldum. Ben şimdiden açıklamak istiyorum ki; ben milletvekili adayı değilim. şuan parti seçim sürecine girmektedir. Partiyi toparlayıp, Hatay’da hak ettiği noktaya getirmek için bütünleştirerek, üstümüze düşen tüm çabayı, tüm arkadaşlarla hep birlikte omuz omuza yapmak için adayım.
 
 
 
Kimseyi ötekileştirmeyeceğiz, herkes biziz, biz herkesiz, hep birlikte yapacağız. Hiçbir kişiye bağlı olmaksızın, bütünleştirme adına hep beraber Hatay ıl örgütü olarak ve ılçe örgütü olarak CHP’yi istediğimiz noktaya taşımak için el birliği ve omuz birliği yapacağız. Ben buna varım. Eğer siz de buna varsanız, hep birlikte bunu başaracağımıza inanıyorum’.
 

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir