İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Miniklerin mezuniyet sevinci…

Mustafa Kemal üniversitesi Yuva ve Anaokulu öğrencileri için mezuniyet töreni düzenlendi.

Tayfur Sökmen Kampusü Atatürk Konferans Salonu’nda düzenlenen törende saygı duruşu ve ıstiklal Marşı’nın okunmasının ardından okul öncesi eğitimin önemine değinen Mustafa Kemal üniversitesi Rektörü Prof. Dr. M. şerafettin Canda: “Eğitim sürecinin temelleri, erken çocukluk döneminde atılır. Bu nedenle okul öncesi eğimin önemi çok büyüktür.” dedi.

Canda: “Bu çocuklar hepimizin, bu ülkenin, bu şehrin çocukları. Bizler ilerde bu makamları bu hizmetleri onlara bırakacağız. Bu geleceği onlara emanet edeceğiz. Değerli misafirler ben Mustafa Kemal üniversitesi Yuva ve Anaokulundaki eğitimci arkadaşlarımızı yürekten kutluyorum. Minik yavrularımızı ve anne babalarını tebrik ediyorum. Hepsine sonsuz başarı diliyor geldiğiniz katıldığınız için sizlere teşekkür ediyor saygılarımı sunuyorum.” şeklinde konuştu.

Mustafa Kemal üniversitesi Yuva ve Anaokulu öğrencileri için düzenlenen törende minik öğrenciler hünerlerini sergiledi. Miniklerin sergiledikleri gösteriler ve şiirler renkli görüntülere sahne oldu.

Törende anne babaların heyecanı gözlerinden okunurken miniklerin sergilediği yetenekler büyük alkış aldı.

Daha sonra sırasıyla isimleri okunan öğrencilerin diplomaları Mustafa Kemal üniversitesi Rektörü Prof. Dr. M. şerafettin Canda tarafından verildi.
 
 
 

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir