İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

MKÜ’ de promosyon zaferi…

Türk Eğitim-Sen Hatay 1 Yönetim Kurulu tarafından yapılan açıklamada “27 Kasım 2012 tarihinde Mustafa Kemal üniversitesi kampüsünde 7 bankanın katılımı ile promosyon anlaşması için bir araya gelinerek önce verilen teklif mektupları ve zarfları açılmış daha sonra en çok teklif veren bankalarla 25TL’lik dilimlerle açık arttırmaya geçilmiş, sıkı bir açık arttırmadan sonra hem Mustafa Kemal üniversitesi kampusu içerisine bir şube açılmasına, hem de MKü’ de çalışan her personel için 1850 TL promosyon bedelinin Ocak ayının 15’i ile 25’i arasında peşin olarak ödenmesi iki taraf arasında karara bağlanmış olup, üç yıllık süre ile promosyon anlaşması imzalanmıştır.” Denildi.

Komisyonda yetkili sendika olarak görev yapan Türk Eğitim-Sen Hatay 1 Nolu şube Başkanı Recep TUNCAY’ ın bizzat ilgilendiği promosyon çalışmasından MKü’ nün personeli memnun kalırken, yeni göreve başlayan veya banka promosyonunu almadan diğer illerden gelen personel unutulmadı. Benzer durumdaki MKü çalışanları içinde her altı ayda bir hesaplama yapılarak artan personel sayısınca banka tarafından promosyon ödenmesi karar altına alındı.

Anlaşmanın tüm çalışanlara hayırlı olmasını dileyen Türk Eğitim-Sen Hatay 1 Nolu şube Başkanı Recep TUNCAY; “ınşallah herkes promosyonlarını iyi günlerde kullanır. Promosyon anlaşması için öncellikle bize yardımlarını esirgemeyen MKü Rektörü Prof. Dr. Hüsnü Salih GüDER’e Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Ali KOç’ a komisyon üyesi ünal Dönmez’e, her türlü çalışmalarımıza destek veren memur ve teknik elamanlara ayrı ayrı teşekkür ediyor saygılar sunuyorum” dedi.

Komisyonda yetkili sendika olarak görev yapan Türk Eğitim-Sen Hatay 1 Nolu şube Başkanımız Recep TUNCAY çalışanların biraz daha fazla para almaları için elinden gelen tüm çaba ve gayreti göstererek komisyon üyelerinin takdirini toplamıştır.

Türk Eğitim-Sen Hatay 1 Nolu şube Başkanı Recep TUNCAY; kazanılan bu promosyonda bir teşekkürü de hak edenin Halk Bankası yetkilileri olduğunu vurguladı ve promosyonun tüm eğitim çalışanlarına hayırlı olmasını diledi.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir