İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Muhtarlar TEDAş’a tepkili…

Antakya’ da son zamanlarda artış gösteren hırsızlık olaylarını gündeme taşıyan muhtarlar sorunun sebebi olarak sokak lambalarının yanmamasını gösteriyorlar. Antakya mahalle muhtarları sokak lambalarının yanmamasından hırsızlık olaylarının artığını ileri sürerek, Tedaş’ a (Toroslar Elektrik Dağıtım şirketi’ ne)tepkilerini dile getirdiler.
 
Bu konuda defalarca Tedaş görevlilerine müracaat ettikleri halde, cevap alamadıklarını veya baştan savulduklarını belirten çok sayıda muhtar TEDAş’ ın sorunlarını çözmesini istiyorlar. Diğer taraftan Belediye Parkı ve ınönü Caddesi gibi bazı yerlerde sokak lambalarının gün ışığına göre ayarlanmadığından, lambaların gece-gündüz geç saatlere kadar sönmediğini gözlemleyen vatandaşlar haber merkezimizi arayarak şikâyetçi oldular.
 
Bize de bu çelişkili olayları haber yapmak kaldı… Bir tarafta sokak lambalarını yakmadığı için şikâyet edilen TEDAş, diğer tarafta sokak lambalarını gündüz yakarak yine şikâyet edilen aynı TEDAş dileriz bu haberimiz karşısında duyarlı davranır ve sorunlara el atar.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir