İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Mullaoğlu Yeniden Aday

 
Kalabalık bir topluluğun desteklediği Eski Başkan Mullaoğlu, Güzel bir dünya kurma düşüncesi ile CHP çatısı altında toplandıklarını söyleyerek yeniden ıl Başkanlığına aday olduğunu açıkladı.
 
 
 
Haber Merkezi
 
 
 
CHP Eski ıl Başkanı Av. Servet Mullaoğlu, CHP Hatay ıl Binasında düzenlediği basın açıklaması ile ıl Başkanlığına aday olduğunu açıkladı. 
 
 
 
24 Haziran tarihinde yapılacak olan CHP Hatay ıl Kongresi’nde başkanlığa adaylığını açıklayan ilk isim Eski Başkan Servet Mullaoğlu oldu.
 
 
 
Kalabalık bir topluluğun desteklediği Eski Başkan Mullaoğlu, Güzel bir dünya kurma düşüncesi ile CHP çatısı altında toplandıklarını söyleyerek yeniden ıl Başkanlığına aday olduğunu açıkladı.
 
 
 
Anadolu’nun bütün renkleri ile beraber emperyalizmi yenerek büyük bir devlet kuran CHP’nin sahip olduğu ruhu hala içlerinde yaşattıklarını söyleyen Mullaoğlu başkanlık adaylığını yaptığı açıklamada şu görüşlere yer verdi: “Bizleri bir araya getiren; özgürlüğe, kardeşliğe, barışa olan inancımız ve savaşa karşı olan tarihi duruşumuzdur. Bizler bu düşünceleri hayata geçirmek için buradayız ve düşüncelerin hayata geçmesi için ömrümüzün sonuna kadar mücadele edeceğiz. Bu mücadelenin ne kadar zor ve ağır olduğunu çok iyi biliyoruz.
 
 
 
Bizler sadece belli bir mevki veya makama ulaşmak için son derece değersiz bir hayatı seçenlerden değiliz. Tarihi, makam ve mevki sahipleri değil, fikirleri için yaşamlarını feda edenler şekillendirmiştir. Bizler için makamlar, fikirlerimizi hayata geçireceğimiz sadece birer araçtırlar. ışte ben bu düşüncelerin il başkanı adayıyım.
 
 
 
Kongrede seçilmem durumunda, ben ve yönetim kuruluna seçilecek olan arkadaşlarım, seçim varmış gibi bütün partililerin çalışmasını sağlayacağız. Birçok komisyon kuracağız ve katkı vermek isteyen herkese çalışma ortamı sağlayacağız. Bu şekilde yerel seçimlerde büyük bir başarı sağlayacağımıza inanıyorum.”

 

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir