İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Musiki Korosonun Muhteşem Konseri…

Antakya Belediyesi Kültür ve Sosyal ışler Müdürlüğü bünyesinde faaliyetlerini sürdürenTasavvuf Musiki Korosu önceki gün Kültür Merkezi’ nde bir konser verdi.
 
 
Konsere Hatay Valisi M.Celalettin Lekesiz, Antakya Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, Adalet Komisyonu Başkanı ve Ağır Ceza Reisi Esabil Saylak, Mustafa Kemal üniversitesi Rektörü Prof. Dr. şerafettin Canda, Belediye Başkan Yardımcıları Raci Coşkuner, Faik Selçuk Kızılkaya, ızzet Kakil, Mehmet çaparali ile birlikte çok sayıda vatandaş katılım gösterdi.
 
 
 
şef Mahmut Bulgurcu yönetimindeki Antakya Belediyesi Tasavvuf Musiki Korosu’ nun izleyenlere sunduğu konserin ardından Hatay Valisi M.Celalettin Lekesiz ve Antakya Belediye Başkanı Doç.Dr.Lütfü Savaş birer teşekkür konuşması yaptılar. ılahi’ de sevginin, aşkın ve mutluluğun olduğunu dile getiren Vali Lekesiz, koro şefi Mahmut Bulgurcu başta olmak üzere tüm saz ve ses sanatçılarına bu güzel konserden dolayı ayrı ayrı teşekkür ettiğini belirtti ve koroyu temsilen koronun en genç elemanı Enes Gürbüz’ e çiçek verdi.
 
 
Antakya Belediye Başkanı Doç.Dr.Lütfü Savaş ise yaptığı konuşmada; bu müstesna gecede tasavvuf musiki korosunun sunduğu konserle manevi dünyada yaptıkları bu güzel yolculuk için koro şefi başta olmak üzere tüm koro elemanlarına teşekkür ettiğini belirtti ve koroyu temsilen şef Mahmut Bulgurcu’ ya çiçek verdi.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.