İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Mustafa Doğan’a veda yemeği…

Samandağ da 3 yıldan beri görevini hakkıyla sürdüren Samandağ adliyesinde görevli Cumhuriyet Başsavcısı Mustafa Doğan’a veda yemeği tertip edildi.
 
Samandağ’ında görev yapan Avukatların tayini Erzincan’a çıkan başsavcısı Mustafa Doğan’a düzenledikleri geceye Cumhuriyet Savcısı Kerem Kerim Arslan, Hâkimler; ıdris Coşkun, Elçin Taç, Hatice Keleş,  Hatay Baro Başkanı Sinan Akgöl, Samandağ Baro temsilcisi Dilek Asiırmak ve bazı Avukatlar katıldı.
 
DOğAN: GöREVıM SüRESıNCE KANUNLAR SINIRLARI ıçıNDE HAK VE ADALETE UYGUN OLARAK GöREV YAPTIM
 
Samandağ ilçesinde üç yıldan beri görevini hakkıyla sürdüren Cumhuriyet başsavcısı Mustafa Doğan yaptığı kısa konuşmasında şöyle konuştu, “Samandağ ılçesinde 2007 yılı Ağustos ayı itibariyle bu göreve atandım. Samandağ Adliyesinde hizmet verdim. Görevimi kanun sınırları içerisinde hak ve adalete uygun olarak yaptığımı düşünüyorum. Samandağ insanına severek hizmet ettim. Mesai arkadaşlarıma ve veda gecesine katılıp, katılmayan tüm Avukat arkadaşlarıma teşekkür eder saygılar sunarım.”  
 
Gecede Samandağ Baro başkanı Dilek Asiırmak da yaptığı konuşmada savcı Mustafa Doğan’la 3 yıl geçirdiklerini, verdiği hizmetler için kendisine teşekkür edip, yeni görevinde başarılar diledi.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir