İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Mustafa Kamalak Antakya’da…

Saadet Partisi Genel Başkanı Mustafa Kamalak, ”Bu ülkenin kurtuluş reçetesi sadece ve sadece milli görüşte” dedi.
 
Kamalak, seçim çalışmaları kapsamında Emlak Bank Evleri önünde düzenlenen ”Bereket Mitingi”nde yaptığı konuşmada, gözleri görmeyenlerin bir gün mutlaka milli görüşü ve saadet iktidarını görmek zorunda kalacağını söyledi.
 
 
AK Parti’ye oy verenlerin hiç birisine ağır söz söylemeyeceklerini, çünkü onların da bu milletin evlatları ve kardeşleri olduğunu ifade eden Kamalak, ancak onları uyarmanın ”GıTTığıNıZ YOL YANLIş YOL” demenin bir insanlık görevi olduğunu kaydetti.
 
 
ıktidarda bulunan AK Parti’nin 9 yıldan bu yana problemleri çözemediğini vurgulayan Kamalak, şöyle devam etti:”Aksine topraklar yabancılara satıldı. Ayağımızın altından topraklar kayıyor. ülkemizdeki alışveriş merkezlerinin yüzde 60’ı bankaların yüzde 70’i yabancıların elinde.
 
 Sahillerimizdeki toprakların önemli bir kısmı yabancılara satıldı. Başbakan bu konuda ‘satmış ise ne olmuş, alan ülkeler o arsayı, tarlayı arabalarının arkasına bağlayıp başka yere mi götürüyor’ diyor. Ben de diyorum ki siz bir evi sattığınız da evin yeni sahibi burayı elbette ki arabasının arkasına bağlayıp götürmüyor. Ama siz o eve artık kendi eviniz gibi giremiyorsunuz.
 
 
Başbakan ‘paranın dini imanı olmaz’ diyor. Ben de diyorum ki, silahın da dini imanı olmaz. Ama onu kullananın din iman anlayışı ve bir dünya görüşü vardır. Partiniz ne olursa olsun, bizler kardeşiz. Toprağa sahip çıkabilmek için bu seçimde saadet diyelim. Hepimiz bu ülkenin evlatlarıyız. Sorunların çözümünü el birliğiyle yapalım. Bu ülkenin kurtuluş reçetesi sadece ve sadece milli görüşte.”
 
 
 
ülkede, tarım, hayvancılığın yanı sıra Kur’an kursu ve imam hatiplilerin sorunlarının da hala çözülemediğini ifade eden Kamalak, tek başına anayasayı değiştirebilecek güce sahip olduğu halde iktidarın imam hatiplerin orta kısmını açamadığını kaydetti.
 
 
 
ülkede zinanın suç olmaktan çıkarıldığını, domuz etinin kasaplık hayvanlar listesine alındığını söyleyen Kamalak, 12 yaşını bitirmemiş olanların Kur’an kurslarına gönderilemediğini belirtti.”ASLINDA 2 PARTı YARIşIYOR”
 
 
Seçimlere görünürde 15 partinin girdiğini ifade eden Kamalak, aslında iki partinin yarıştığını, bunlardan birinin Saadet ötekinin ise diğerleri olduğunu belirtti.
 
 
Saadet Partisi dışındaki bütün partilerin batıcı ve işbirlikçi olduğunu vurgulayan Kamalak, ”Hayatın her aşamasındaki düzenlemelerimiz projelerimizle geliyoruz. önümüzdeki seçimde, ülkenin selameti. iş arayanların iş bulması, yaşanabilir bir Türkiye için bu sefer geç kalmayalım ve saadet diyelim” diye konuştu.
 
 
Kamalak, sandığa atılan her oyun düşmana sıkılan mermiden daha etkili olduğunu kaydetti. Saadet Partisi Hatay Milletvekili adayı Necmettin çalışkan da, 12 Haziran’daki seçimin Türkiye’yi aydınlık yarınlara taşıyacağını belirtti.
 
 
Konuşmaların ardından sanatçı ömer Karaoğlu, mitinge katılanları coşturdu. Mitinge, Saadet Partisi Hatay Milletvekili adayları ve partililer katıldı.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir